Графік роботи:

Будні: 09:00–19:00

Сб: 09:00–17:00

0
Мій кошик
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Укр

Товари бренду Grimsholm

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Шведська компанія Grimsholm Products AB є інноваційною, активною та орієнтованою на якість продукції в галузі аксесуарів для садового та ландшафтного обладнання з 2014 року.

Grimsholm розробляє свої власні продукти, а також допомагає європейським рітейлерам та роздрібним мережам створювати сильні бренди у дедалі більшій кількості товарних груп.

Після успішного запуску в Скандинавії продукція Grimsholm Green тепер доступна по всій Європі. Ви можете знайти продукцію Grimsholm більш ніж у 20 країнах. Розповсюдження здійснюється в основному через провідних спеціалізованих роздрібних продавців, але продукція також продається в таких високоякісних роздрібних мережах.

Асортимент продукції Grimsholm швидко став популярним у Європі.

Щоб забезпечити найкращу якість, Grimsholm Green тісно співпрацює з клієнтами та виробниками. Тому весь асортимент був розроблений спільно з провідними спеціалізованими рітейлерами та галузевими експертами. Поєднання кращої сировини, у тому числі з Європи, та високотехнологічного виробництва забезпечує рівень якості, який дозволяє пропонувати одну з найкращих продукцій на ринку.

Розгорнути
Вгору