Ласкаво просимо до першого спеціалізованого магазину роботизованих газонокосарок в Україні - Robotmower.com.ua

Уявіть, що Вам більше ніколи не доведеться підстригати газон... Роботизовані газонокосарки можуть здатися чимось із майбутнього, але реальність така, що вже сотні українських домовласників мають нескінченні переваги газонокосарок-роботів Husqvarna.

У нашому асортименті представлені автоматичні газонокосарки з найвищим рейтингом і ми гарантуємо, що наша команда професіоналів буде поряд з вами на кожному етапі – від вибору та покупки робота до його встановлення на Вашій ділянці, довгострокового догляду та обслуговування.

Ось саме для цього і був створений магазин Robotmower.com.ua – щоб вибір робота-газонокосарки не став для Вас проблемою, щоб покупку Ви робили з радістю та з приємними спогадами про нас.

В асортименті нашого магазину ви зможете вибрати та купити робот-газонокосарку, яка буде відповідати вашим побажанням, а наша команда допоможе вам встановити її на вашій ділянці.

Технологія, що використовується в газонокосиках-роботах, передбачає, що встановлення, обслуговування та ремонт повинні виконуватись кваліфікованими фахівцями, які пройшли навчання. Це дуже важливо для підтримки гарантії. На перший погляд, установка газонокосарки-робота на ділянці здається не складною, але в усьому є свої нюанси. Після прокладання обмежувального кабелю та підключення газонокосарки виконується автоматична перевірка працездатності всіх механізмів та введення в експлуатацію. Це обов'язкова умова підтримки гарантії і цю процедуру виконується лише сертифікованими співробітниками.

Виходячи з цього, разом з газонокосаркою, ми пропонуємо Вам послугу з професійної інсталяції робота на Вашій ділянці. Працюємо в Харкові, Києві, Львові.

Окрім газонокосарок у нас ви можете купити аксесуари та запчастини до них

 

Будучи офіційними дилерами та авторизованим сервісним центром Husqvarna, на всю техніку, що продається нами, ми надаємо гарантію.

Гарантійне, післягарантійне сервісне обслуговування та ремонт техніки проводиться у власному сервісному центрі, де кваліфіковані майстри, які пройшли спеціальне навчання та мають багаторічний досвід, завжди прийдуть Вам на допомогу, дадуть професійну консультацію, дадуть відповіді на всі Ваші питання з експлуатації та обслуговування Вашої техніки.

У Robotmower ми продаємо газонокосарки-роботи як приватним, так і професійним користувачам. Якщо ви хочете дізнатися більше про те, як газонокосарка-робот покращить ваш спосіб життя, зателефонуйте нам (095) 346-92-92 або (098) 346-92-92.

У нас Ви можете замовити БЕЗКОШТОВНУ демонстрацію на своїй ділянці, отримати попередній розрахунок вартості установки або поставити загальне питання щодо роботизованих газонокосарок.

Ми познайомимося з вами та вашим газоном та порекомендуємо необхідну газонокосарку за відповідною ціною.