Графік роботи:

Будні: 09:00–19:00

Сб: 09:00–17:00

0
Мій кошик
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Укр

Контактна інформація

Адреса
ТОВ ТД "Техникс" - офіційний авторизований дилер Husqvarna в Україні. м. Харків, вул. Кузнечна, 7

ТОВ ТД "Техникс" - авторизований дилер Husqvarna

ТОВ Торговий Дом "Техникс" - є офіційним авторизованим дилерським центром з продажу та сервісного обслуговування садово-паркової та будівельної техніки Husqvarna.

Займатися продажем техніки Husqvarna ми почали з 2000 року, а газонокосарками-роботами з 2017 року (початок продажів в Україні) і за цей час накопичили чималий досвід та знання.

Інтернет-магазин Robotmower був створений для популяризації в нашій країні газонокосарок-роботів Husqvarna Automower, відомих у всьому світі.

Не секрет, що в Україні багато хто навіть і не чув про таку техніку, хоча компанія Husqvarna випускає їх уже понад 25 років.

Виявляючи турботу про Ваші інтереси, на сторінках нашого інтернет-магазину Ви знайдете не тільки високоякісні роботизовані газонокосарки Husqvarna, аксесуари та запчастини до них, а й багато цікавих матеріалів та оглядів про цю унікальну техніку. Ви дізнаєтесь багато цікавого та отримаєте відповіді на всі свої питання, що стосуються роботів-газонокосарок.

Ви зрозумієте, що інвестувати в газонокосарку-робот вигідно не лише з матеріального погляду, а й з метою покращення екології нашої планети.

Будучи офіційними дилерами та авторизованим сервісним центром Husqvarna, на всю техніку, що продається нами, ми надаємо гарантію.

Гарантійне, післягарантійне сервісне обслуговування та ремонт техніки проводиться у власному сервісному центрі, де кваліфіковані майстри, які пройшли спеціальне навчання та мають багаторічний досвід, завжди прийдуть Вам на допомогу, дадуть професійну консультацію, дадуть відповіді на всі Ваші питання з експлуатації та обслуговування Вашої техніки.

Вгору