Доставка

  • Кур’єрська доставка Нової пошти - від 100 грн.
  • «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника

 

Оплата

  • Готівкою при отриманні
  • Онлайн оплата картою

(Шановний клієнт! Картка Приватбанку № 5169 3305 2300 6689. Одержувач - Гур'єв Костянтин. Ваше замовлення буде опрацьовано, одразу як оплата за замовлення надійде на наш розрахунковий рахунок. Будь ласка, вкажіть Ваше ПІБ у призначенні платежу, для більш швидкого опрацювання замовлення.)

 

З метою забезпечення якісного гарантійного та післягарантійного обслуговування та захистом від крадіжки, всі газонокосарки-роботи Husqvarna Automower підлягають обов'язковій реєстрації в системі Husqvarna - ми заповнюємо спеціальну форму із зазначенням моделі та серійного номера газонокосарки, Вашого прізвища та імені, номера телефону, адреси, де газонокосарка-робот.

Після цієї реєстрації ми отримуємо пін-код газонокосарки та створюємо гарантійний талон на Ваше ім'я, який разом із товарним чеком передаємо Вам.

У зв'язку з тим, що реєстрація газонокосарки виконується на Ваше ім'я – при оформленні покупки від Вас знадобиться або часткова передоплата, з доплатою після встановлення, або 100% передоплата – це на Ваш вибір.