Відмовтеся від традиційної бензинової газонокосарки та почніть економити час та гроші вже сьогодні.

Robotmower пропонує високоякісні газонокосарки-роботи, що забезпечують якісне косіння з мінімальними зусиллями.

Всі ми знаємо, наскільки трудомісткою може бути робота з косіння трави. Незалежно від розміру газону, одних зусиль достатньо, щоб змусити вас неохоче братися за виконання цього завдання.

Ми тут, щоб допомогти покращити якість вашого життя.

Кожна газонокосарка-робот Husqvarna Automower автономна, ефективна та розумна. Ми можемо не тільки похвалитися потужними та розумними роботами-газонокосарками, а й їхньою високою якістю складання.

Якщо ви коли-небудь замислювалися про купівлю газонокосарки-робота, у Вас, безсумнівно, виникало одне або кілька запитань.

Для того, щоб ці питання у Вас більше не виникали і Ви побачили на власні очі, як працює газонокосарка-робот, ми пропонуємо безкоштовну послугу "Демо-модель".

У чому вона полягає - ми безкоштовно встановлюємо на Вашій ділянці свою демонстраційну модель, яка протягом 2-х тижнів працює у тестовому режимі на вашому газоні. Після закінчення цього терміну Ви вже бачите результат та приймаєте рішення купувати роботизовану газонокосарку чи ні.

Якщо так – ви оплачуєте модель, яка підходить для вашої ділянки, а ми її встановлюємо та вводимо в експлуатацію. Якщо ні - ми виконуємо демонтаж обмежувальних кабелів, забираємо газонокосарку, тиснемо Вам руку і кажемо "До швидкого збігу". Ще раз повторюся – за 2 тижні, які газонокосарка-робот знаходиться у вас – ви не платите жодної копійки. Єдине, що від Вас буде потрібно - це забезпечення безпеки встановленої у вас Демо-моделі.

Як оформляється послуга "Демо-моделі":

  • Ви залишаєте заявку на цю послугу
  • Ми з Вами зв'язуємось, проводимо огляд ділянки
  • Укладаємо договір про передачу майна у тимчасове користування (від Вас знадобляться паспортні дані)
  • У погоджений із Вами час встановлюємо демонстраційну модель на Вашій ділянці.

Дана послуга поки що доступна для Харкова, Києва, Львова. Якщо у Вас виникли питання – телефонуйте (098) 346-92-92, (095) 346-92-92 – ми завжди на зв'язку.