Robotmower.com.ua може допомогти перетворити ваш газон, великий чи маленький, нахилий чи плоский в ідеальний, шляхом вибору, встановлення та обслуговування роботизованої газонокосарки для вас.

Виберіть собі газонокосарку-робот Husqvarna Automower вже зараз!

Понад 25 років тому шведська компанія Husqvarna випустила першу у світі газонокосарку-робот і назавжди змінила категорію газонокосарок. З 1995 року мільйони садівників по всьому світу довірили догляд за газоном газонокосарки Automower.

Husqvarna Automower – ваш інтелектуальний та надійний партнер у саду, вироблений світовим лідером у виробництві газонокосарок-роботів. Ці роботи самостійно косять газон вдень і вночі, в дощ та у сонячну погоду. Як результат – у вас постійно ідеально підстрижений газон та більше часу для інших занять.

Останнє покоління роботів Husqvarna Automower було створено з використанням передових технологій, що забезпечують максимальну зручність у використанні із чудовим результатом.

Газони в ідеальній формі без зусиль

З Husqvarna Automower ваш газон завжди буде в ідеальному стані, красивий, доглянутий та пишний, без витрат часу та зусиль з Вашого боку. Все, що вам потрібно зробити, це правильно налаштувати програму і газонокосарка-робот буде працювати сама по собі, косити і заряджати акумулятор.

Найновіші та найінноваційніші моделі розпізнають газон та виявляють наявність перешкод, дерев, клумб та предметів інтер'єру, уникаючи установки обмежувального кабелю по периметру. При цьому не забуваючи про економію енергії та турботу про нашу планету за допомогою технологій, які знижують вплив на довкілля.

Husqvarna Automower косить як справжній професіонал: він запам'ятовує час роботи і гарантує максимальну ефективність. Деякі моделі мають систему супутникової GPS навігації, здатну створювати карту саду, інші моделі працюють з хаотичною системою пересування, в основі якої лежать алгоритми скошування. Прогрес технологій скошування, які пропонує Husqvarna, продовжується!

Керуйте роботою Automower віддалено

Робот-газонокосарка Husqvarna Automower любить технології та піклується про ваш газон, навіть коли вас немає вдома. Ви можете контролювати та змінювати його налаштування з будь-якої точки світу, використовуючи спеціальний додаток Husqvarna Automower Connect для мобільних пристроїв.

Спеціальна програма також дозволяє отримувати інформацію про стан вашого робота та повідомлення про тривогу від протиугінної системи, навіть якщо газонокосарка ненавмисно залишає територію.

Офіційна програма Husqvarna Automower Connect дозволяє повністю контролювати газонокосарку-робот Husqvarna. Програма надає два режими підключення залежно від моделі: Automower Connect для підключення на великій відстані за допомогою стільникового зв'язку та Automower Connect@Home для підключення на невеликій відстані за допомогою Bluetooth.

Програма Husqvarna Automower доступна як для Android, так і для iOS: її можна завантажити з Google Play або Apple Store.

  

Відсутність скошеної трави

Завдяки своїй особливості зрізання верхівок трави, газонокосарка-робот позбавить вас необхідності позбавлятися від скошеної трави.

Скошена трава дрібно подрібнюється під час скошування і розподіляється по газону, виступаючи як природне добриво. Це зробить ваш газон більш зеленим і пишним, позбавляючи вас від клопоту, пов'язаного зі збиранням та утилізацією скошеної трави.

Husqvarna Automower адаптується до ваших особистих потреб

Сьогодні у вас є можливість налаштувати газонокосарку-робот відповідно до ваших потреб та вимог. Насправді Husqvarna пропонує широкий вибір моделей, що гарантують точну та рівномірну стрижку в будь-якому типі саду.

Правильне встановлення означає безперебійну роботу, а постійне обслуговування та підтримка дозволяють Вам зосередитись на більш важливих та цікавих завданнях. Крім цього - Ви заощаджуєте масу коштів на щорічних витратах на підтримку вашого газону в належному стані.

Правильно підібрана модель автоматичної газонокосарки непомітно розташується у вашому саду. Працює вона за межами вашої ділянки, професійно прокладеними по периметру.

Час роботи програмується відповідно до ваших бажань і з урахуванням величини ділянки. Закінчивши роботу вона сама повертається на зарядну станцію, щоб набратися сил для подальшої роботи.

Газонокосарка-робот працює щодня, зрізуючи пару міліметрів трави – саме тому ваш газон завжди матиме вигляд. Зрізані частинки падають на землю і перегнивають, утворюючи таким чином природне удобрення для газону. Це також позбавляє вас проблеми утилізації скошеної трави.

Газонокосарка має сигналізацію, відстежується GPS, захищена PIN-кодом і унікальна тим, що самостійно заряджається, тому її безпека ніколи не буде проблемою.

Робот-газонокосарка має масу переваг у порівнянні з традиційними газонокосарками.

Складні ділянки

Газонокосарка-робот Husqvarna Automower може обробляти великі та складні ділянки з безліччю різних перешкод. Вона без проблем скошує газони з нахилом до 70% (35°).

Заряджається самостійно

Робот-газонокосарка працює від аккумулятора та поставляється із зарядною станцією, підключеною до електричної розетки в саду. Після завершення косіння він автоматично повертається на станцію підзарядки.

Сама знаходити дорогу

Принцип роботи роботизованої газонокосарки – переміщення по обмежувальних кабелях, прокладених за контуром Вашої ділянки. У межах цієї області він рухається хаотично, не залишаючи на газоні ліній та слідів скошування.

Немає проблеми з утилізацією скошеної трави

Газонокосарка-робот Хускварна Automower зрізає тільки кінчики трави, залишаючи крихітні обрізки, які падаючи на землю перегнивають і створюють природне удобрення для газону. Ви їх навіть не помітите, тому немає потреби їх збирати.

Чому купити газонокосарку-робот варто купити саме в Robotmower.com.ua

Вибір необхідної моделі

Індивідуальна консультація дозволяє нам зрозуміти структуру ділянки, визначити ваші потреби та порекомендувати правильну газонокосилку-робот для вашої ділянки. Це також дозволяє нам дати точну вартість, а не загальну оцінку із прихованими доповненнями.

Послуга Демо-моделі

Ви все ще сумніваєтеся у доцільності придбання автоматичної газонокосилки? У нас Ви можете замовити безкоштовну послугу демо-моделі. Ми встановимо на ваш ділянку на 2 тижні нашу газонокосарку-робот, щоб Ви змогли гідно оцінити всі її переваги. Ця послуга доступна у Харкові, Києві, Львові.

Установка газонокосарки на вашій ділянці

Ми професійно встановимо та налаштуємо вашу роботизовану газонокосарку. Наші кваліфіковані спеціалісти та спеціальне обладнання дозволяють нам робити це безпечно та ефективно. Ви зможете сидіти та спостерігати за роботою вашої газонокосарки з того моменту, як ми покинемо ваш сад. Ця послуга доступна у Харкові, Києві, Львові.

Технічне обслуговування та догляд

Ми надаємо повну 2-річну гарантійну та сервісну підтримку, яку Ви можете збільшити за допомогою програми розширеної гарантії. Протягом цого часу ми будемо стежити за вашою газонокосаркою - виконувати діагностичні перевірки, оновлювати програмне забезпечення, після завершення сезону - очистимо та приготуємо до зимівлі. Ця послуга доступна у Харкові, Києві, Львові.