Компанія з виробництва роботів-косарок Husqvarna 5 серпня 2022 року використала 100000 своїх газонокосарок-роботів, щоб віддати шану марсоходу Curiosity, відзначивши 10-річчя польоту робота в космос піснею «Happy Birthday».

Історія

10 років тому, 5 серпня, марсохід NASA Curiosity вперше приземлився на Марсі, відзначивши свій день народження. Через рік Curiosity відсвяткував свій перший день народження, зробивши те, що ніхто ніколи не повинен був робити - заспівати Happy Birthday. Собі.

Для економії заряду батареї святкування не повторювалося. Husqvarna вирішила змінити це і віддати шану тому, що вони називають "самим самотнім роботом у світі", розробивши можливості співу для декількох моделей своєї роботизованої газонокосарки Automower, які клієнти можуть завантажити через оновлення програмного забезпечення.

Husqvarna каже, що її роботи співатимуть на весь голос - або що б вони не використовували для зв'язку - з Землі на Марс, а це понад 174 мільйони кілометрів, щоб додзвонитися до «самотнього робота в світі». Всесвіт», - повідомляє компанія.

Зазвичай радіосигналу потрібно від 5 до 20 хвилин, щоб подолати відстань між Марсом та Землею, залежно від положення планет.

Husqvarna каже, що робить це, тому що помітила, що хоча перший день народження марсоходу Curiosity відзначався, його наступні дев'ять днів народження залишилися практично непоміченими.

Тепер, у свій 10-й день народження, марсохід Curiosity отримав визнання від роботів-газонокосарок Husqvarna, які за своєю конструкцією виглядають дещо схожою на космічний корабель.

Husqvarna також каже, що ця ініціатива походить з її "довгої історії інженерії та інновацій", де газонокосарки-роботи відіграли важливу роль в успіху компанії.

З технологією, яка базується на існуючому сигналі тривоги газонокосарки-робота Automower, Husqvarna використовувала інтеграційну платформу IFTTT, щоб косарки могли співати Happy Birthday.

Husqvarna вже багато років працює з IoT та зовнішніми сторонніми рішеннями, наприклад, з Google Home, Amazon Alexa та IFTTT.

Бьорн Маннефред, менеджер з програмного забезпечення для робототехніки в Husqvarna, каже: «Для нас це спосіб віддати шану великій інженерній роботі НАСА і нашої великої команди експертів з робототехніки, дозволивши нашим роботам-газонокосаркам віддати належне колезі-роботу.

«Ніхто не повинен співати собі Happy Birthday, правда?»

Власники газонокосарок моделей 405X, 415X і 435X AWD з останньою встановленою прошивкою були повідомлені про оновлення через програму Husqvarna Automower Connect, де вони мали можливість підписатися і приєднатися до хору перед заходом.

За умови виконання необхідних кроків, газонокосарка-робот Automower буде співати о 12, 15 і 18 годині (за місцевим часом) 5 серпня, як гідна повага до 10-річного ювілею Curiosity на Марсі.

Зрозуміло, що це піар-хід, але хіба не мило?

Husqvarna Automower - світовий лідер у галузі роботизованого косіння газонів

Husqvarna – шведська компанія з 300-річною історією технологічного лідерства та інновацій. Сьогодні Husqvarna Automower є світовим лідером у галузі роботизованих газонокосарок, пропонуючи повністю автоматизоване рішення для догляду за будь-яким садом. Мало того, що газонокосарка Automower економить багато часу власнику саду, вона також безшумна та екологічно безпечна, оскільки повністю електрична.

Husqvarna Automower керується через програму Automower Connect, тому кожен власник саду може відстежувати та контролювати стрижку газону за допомогою мобільного телефону. Це означає, що садок можна підтримувати в ідеальному стані навіть на відстані.

Husqvarna Automower випускається в різних моделях, щоб відповідати розміру та рельєфу будь-якого саду. Дізнайтесь більше про Husqvarna Automower тут.