Ви шукаєте роботизовану газонокосарку з мішком для збору трави і не можете її знайти? На це є причина! Роботизованих газонокосарок з мішками для збору трави не існує!
Чому немає роботизованих газонокосарок з мішком для збору трави?
Принцип роботи роботизованої газонокосарки - це геніальна система, в якій усі компоненти взаємопов'язані один з одним.
Травозбірник не спрацює, по-перше, тому що вага зробить газонокосарку невиправдано важкою, що погано для ємності акумулятора, а по-друге, тому що для спорожнення мішка роботизованій газонокосарці знадобиться набагато складніша технологія.
Теоретично, роботу довелося б просто тягнути за собою мішок для збору трави. Однак це зробило б роботизовану газонокосарку невиправдано важкою, тому їй потрібні були б більші акумулятор і двигун. Це також скоротило б час косіння на одному заряді акумулятора.
Крім того, роботизованій газонокосарці знадобиться якийсь пристрій для спорожнення мішка для збору. Куди слід вивантажувати обрізки? У компостний ящик? Потім вам потрібно буде побудувати роботизовану газонокосарку, яка зможе знайти компостну шухляду, витягнути руки до кришки, відчинити шухляду, підняти мішок до шухляди та повністю його спорожнити.
Це була б складна техніка. З компостною купою, можливо, було б трохи простіше, але тільки трохи.
Отже, проблема в такому: щось має статися зі скошеною травою.
За використання звичайної газонокосарки ви не зможете просто залишити скошену траву валятися, оскільки вона не вивітриться досить швидко і призведе до утворення на газоні соломи або навіть почне гнити.
Однак у роботизованої газонокосарки є одна перевага: вона може косити набагато частіше, оскільки для цього не потрібна присутність людини. Тож розробники подумали: "Тоді ми просто дозволимо роботизованій газонокосарці косити так часто, що кожного разу, коли вона коситиме, вона зрізатиме лише кінчики травинок, які взагалі не будуть помітними й дуже швидко вивітряться".
Стрижка, яку робить роботизована газонокосарка, якщо вона косить досить часто, становить усього близько одного міліметра. Така коротка стрижка газону вивітрюється набагато швидше. І її вивітрювання безпосередньо додає нові поживні речовини в газон.
Проблему вирішено! І не тільки це - з принципом мульчування ви отримуєте більш здоровий газон. Постійне постачання поживними речовинами забезпечує більш здоровий і сильний ріст.
І ще один ефект: трава любить, коли її дуже часто стрижуть. На відміну від інвазивних рослин, таких як бур'яни або дикі трави, газонна трава росте особливо добре, якщо її стригти щодня.
Потім газон стає густішим, утворюючи пишний килим. Це означає, що бур'янам складніше вкоренитися, оскільки вони знаходять менше прогалин у газоні.
Мішок для збору трави не підходить для системи робота-газонокосарки
Завдяки системі мульчування роботизована газонокосарка вбиває двох зайців одним пострілом: вона уникає проблеми технічної неможливості "прибрати" скошену траву, і водночас забезпечує гарне удобрення газону та найкращий ріст газону.
Це досягається тільки тому, що косити можна щодня, оскільки не потрібно ніякої людської праці, і щоразу зрізається лише невелика частина трави.
Мішок повністю зруйнував би цей принцип. Технічно просто занадто складно побудувати роботизовану газонокосарку, яка може спорожняти свій власний мішок для збору сміття, принаймні, з нашими поточними технологіями.
Звичайно, це було б можливо, але тоді вам довелося б витратити набагато більше на роботизовану газонокосарку: ці пристрої і так недешеві.
В іншому разі єдиною альтернативою буде те, що вам доведеться щоразу самостійно спорожняти мішок для збору трави. Але це частково зводить нанівець сенс використання роботизованої газонокосарки. Вона повинна працювати сама по собі, без вашої допомоги.