Газонокосарка-робот Gardena Sileno life 1000 дбає про догляд за газоном. Її можна використовувати на ділянках площею до 1000 м2 та ухилах до ±30% (17°).

Ця газонокосарка косить траву повністю автоматично і надійно за допомогою трьох ножів, що обертаються. За словами виробника, на відміну від більшості інших газонокосарок-роботів Gardena Life 1000 можна мити садовим шлангом або під проточною водою. Тому обслуговування особливо просто.

Gardena Sileno Life 1000: газонокосарка-робот для великих газонів

Газонокосарка-робот Gardena - найкращий вибір для садів площею до 1000 м². Завдяки міцному літій-іонному акумулятору, він може долати ухили до ±30% (17°). При косіння пристрій працює дуже тихо: гучність складає лише близько 60 дБ.

Дистанційний запуск із трьома входами

Для газонокосарки-робота можна визначити до трьох змінних початкових точок. На складних поверхнях він надійно проникає у важкодоступні місця та другорядні ділянки, які з'єднані з основною зоною лише вузькими проходами. Поступово скошений газон гарантований.

Оптимальне керування вузькими проходами

Газонокосарка-робот Gardena Sileno Life 1000 автоматично розпізнає вузькі проходи на газоні. За допомогою функції «EasyPassage» він відповідним чином налаштовує свою навігацію та дуже професійно та ефективно керує розташуванням.

Скошена трава є природним добривом.

Газонокосарка-робот Sileno Life 1000 косить газон у довільному порядку. Косить газон трьома ножами, що обертаються. Висоту стрижки можна регулювати від 20 до 50 мм. При косіння утворюється дрібна мульча, оскільки дрібна скошена трава падає на землю. Там вони служать газону природним добривом та джерелом вологи. Результат – пишний зелений та здоровий газон.

Косити у певний час

За допомогою зручного РК-дисплея можна запрограмувати індивідуальний план косіння для вашого робота-косітеля. Садова автоматична машина надійно дотримується цього плану і косить навіть у дощову погоду. Коли акумулятор майже розряджається, він повертається на зарядну станцію, де заряджається автоматично. За бажанням ви можете розмістити газонокосарку-робот над зарядною станцією для оптимального захисту.

Регулює частоту косіння в залежності від росту трави.

Газонокосарка-робот оснащена функцією Gardena SensorCut. Це дозволяє Gardena Sileno Life 1000 оптимізувати частоту косіння відповідно до зростання трави. Під час посухи приступають рідше, щоб не допустити пересихання газону. У дощову погоду та підвищеному зростанні трави частота косіння знову збільшується. Ваш газон автоматично отримує саме той догляд, який йому потрібний.

Різні датчики роблять газонокосарку-робот безпечним.

Газонокосарка-робот Gardena Sileno Life 1000 має безліч функцій безпеки. Датчики підйому та нахилу забезпечують негайну зупинку лез, коли газонокосарка-робот піднімається або нахиляється убік. Датчик зіткнень розпізнає, коли газонний робот стикається з перешкодою. Це негайно змінює напрямок. ПІН-код та протиугінна система забезпечують додаткову безпеку.

Очищення водою

Gardena Sileno Life 1000 дуже компактна та легка – всього 8 кг. На відміну від інших газонокосарок, її можна мити із садового шланга або під проточною водою. Це дозволяє швидко та легко чистити робот-газонокосарку.

Встановлення та обслуговування

Газонокосарка-робот може почати косити лише за кілька кроків. У комплект поставки входять всі аксесуари, необхідні для початкової установки: обмежувальний провід, кабелі та роз'єм, а також докладний посібник. Після встановлення Gardena Sileno Life 1000 косить газон надійно та автономно. Завдяки ширині стрижки 22 см газонокосарка-робот може мульчувати середні та великі зелені площі за короткий час. За заявою виробника, газонокосарка-робот підходить для площ площею до 1000 м² і може безшумно пересуватися садом з рівнем шуму всього 58 дБ. Керування здійснюється вручну за допомогою РК-дисплея.

Літій-іонний акумулятор

Завдяки потужному акумулятору ємністю 2,1 Ач газонокосарка-робот справляється з ухилами до 30%. Окрім того, літій-іонна технологія забезпечує час роботи до 65 хвилин. Потім Sileno Life 1000 автоматично під'їжджає до зарядної станції та запускає процес автоматичної зарядки. Час зарядки всього 60 хвилин дуже короткий і може бути позитивно оцінений. Коли акумулятор газонокосарки-робота повністю заряджений, вона автоматично повертається на газон і продовжує процес стрижки.

Датчики безпеки

Спеціальні функції включають датчик підйому, датчик зіткнення, захист від крадіжки за допомогою PIN-коду та систему сигналізації. Крім того, газонокосарку-робот Гардена можна мити із садового шланга завдяки захищеному від атмосферних впливів корпусу. Також легко косити газон під дощем. Крім того, Gardena відрізняється доступною ціною та інтуїтивно зрозумілим помічником із програмування. Асистент з програмування допомагає з установкою, а також може розрахувати оптимальний план косіння. Крім того, час косіння можна вільно запрограмувати.

Висновок

Будь-хто, хто захоче купити Gardena Sileno Life 1000, отримає стійку до атмосферних впливів та високоякісну автоматичну косарку для великих газонів. Нічого поганого про оснащення та функції сказати не можу. Робот їздить садом з дуже низькою гучністю і тому ідеально підходить для житлових приміщень.