Husqvarna струшує ринок садової техніки, пропонуючи лінійку інструментів Aspire з живленням від акумулятора 18 В, які гармонійно працюють разом і займають якнайменше місця у вашому сараї/гаражі, завдяки інноваційним рішенням для зберігання.

Серія Aspire є набором компактних інструментів для невеликих і середніх садів. Компактний, ефективний та простий у зберіганні; з елегантним чорним дизайном і практично не вимагає обслуговування - легко зрозуміти, чому так багато людей у захваті від цієї нової серії.

Якщо ви хочете замінити або модернізувати існуючу садову техніку, зараз саме час подивитися на неї

Ця лінійка пропонує високоефективні, інтуїтивно зрозумілі та привабливі акумуляторні інструменти для виконання необхідних робіт у саду. Сумісність із спеціальним рішенням для зберігання Husqvarna Aspire, що займає мінімум місця, коли інструмент не використовується.

Крім того, в ньому використовується акумуляторна система Power for All Alliance (P4A) 18 В, тому ви отримуєте більшу гнучкість та сумісність з різними електроінструментами, включаючи Bosch. Power for All Alliance - одна з найбільших у світі міжбрендових акумуляторних систем на 18 В, призначена для багатьох застосувань у будинку та саду.

Усі акумуляторні продукти Aspire живляться від акумуляторів та зарядних пристроїв Power for All з напругою 18 В, які можна використовувати поряд з продуктами інших брендів та семи провідних виробників. Хоча продукти Aspire мають абсолютно новий дизайн, вони засновані на перевіреній якості та технологіях всіх інших продуктів Husqvarna. У лінійку Aspire входять триммер, обрізна міні-пила, кущоріз, повітродувка, газонокосарка-робот і звичайна газонокосарка, а також нова система зберігання для кожного продукту.

Професійні користувачі та землевласники протягом усього часу дотримуються стандартної продукції Husqvarna для догляду за газонами та деревами. Серія Aspire також базова і робить доступнішими для домовласників компактний сад з чудовим видом газону та саду.

Розумні та якісні садові інструменти для тих, хто живе компактно.

Акумуляторні інструменти Хускварна Aspire призначені для людей з обмеженим простором для зберігання, які відповідають стандартам найвищої якості, а також цінному дизайну. Їх зменшили в розмірах і зробили доладними, щоб вони займали набагато менше місця. Розумне рішення для зберігання компактне та зручне, оскільки всі продукти поставляються з виготовленим на замовлення гачком. Вам необхідно купити спеціальну рейку для зберігання.

Рішення для зберігання Husqvarna Aspire

Щоб підвищити ефективність та гнучкість, а також заощадити гроші користувачів, Husqvarna та кілька інших лідерів галузі докладають зусиль для розробки акумуляторних рішень, що підходять для широкого спектру продуктів, незалежно від виробника та бренду продукту.

Інструменти спроектовані таким чином, щоб займати якнайменше місця, коли вони не використовуються, завдяки складним, регульованим або знімним частинам. Кожен продукт поставляється з виготовленим на замовлення металевим гачком, готовим для безпосереднього монтажу на стіну або підвішування до спеціальної направляючої для зберігання, на яку можна одночасно підвішувати кілька продуктів.

Безпека та зручність використання займають центральне місце у лінійці Aspire. Всі продукти мають привабливий дизайн та зрозумілі кнопки управління, що забезпечує простий запуск та використання. Навіть розпакування було зроблено максимально простим, щоб розпочати роботу ще швидше. Функція цифрової підтримки та адаптації допомагає користувачам швидко розпочати роботу, а якщо їм потрібна додаткова допомога, вони можуть звернутися до глобальної сервісної мережі.

Підтримуйте свій газон в ідеальному стані за допомогою газонокосарки-робота

Газонокосарка-робот Husqvarna Aspire R4 ідеально підходить для невеликих садів і дозволяє користувачам щодня насолоджуватися ідеально підстриженим газоном, не поворухнувши і пальцем. Вона може працювати на невеликих ділянках, стійка до морозу та не боїться поганих погодних умов. Як і інші продукти Husqvarna, газонокосарку-робот Husqvarna Aspire R4 можна підключити через Wi-Fi до Husqvarna Connect, де користувачі зможуть легко взаємодіяти з газонокосаркою, налаштовувати та коригувати її роботу. Хоча газонокосарка-робот R4 є моделлю початкового рівня, вона заснована на десятирічному досвіді роботи з іншими провідними газонокосарками-роботами Husqvarna.

Подбайте про більш тонкі деталі та швидкі роботи з новим тримером

Тример Aspire T28-P4A маневрений та помітний, але при цьому компактний та легкий. Він може справлятися з високою і густою травою, не застряючи завдяки потужному двигуну і коробці передач. Потужна тривимірна головка забезпечує найкращі результати. Щоразу, коли триммер вмикається, нова волосінь автоматично намотується. Рослини, стіни та інші вразливі об'єкти захищені захисним кожухом. Оскільки акумулятор розташований зверху, а двигун знизу, тример ідеально збалансований і простий у роботі. Легко зберігати та транспортувати завдяки продуманій конструкції та телескопічній ручці, що зменшує габарити тримера.

Використовуйте обрізну мініпилу, щоб дістати гілки високо на дереві або для розпилювання на землі

Універсальність - відмінна риса обрізної мініпили Aspire P5-P4A, яку можна використовувати як маневрений ручний інструмент або встановити на телескопічну рукоятку для обрізки в важкодоступних місцях. Це робить його дуже універсальним інструментом як для нарізки, так і для роботи по розпилюванню. Як і триммер, обрізна пилка ріже тверді гілки, не застряє завдяки високому моменту, що крутить. Цифровий інтерфейс користувача та індикатор стану батареї дозволяють користувачеві контролювати положення, а ланцюг можна легко натягнути за допомогою шестигранного ключа, що зберігається на виробах.

Заощаджуйте час за допомогою кущі, який зрізає листя і гілки і миттєво їх збирає

Ножиці для зеленого огорожі Aspire H50-P4A мають високу точність і швидкість різання, незважаючи на свої компактні розміри. Це означає, що ви можете зробити більше за менший час, не витрачаючи гроші на дорожчу професійну модель. Щоб ще більше підвищити вашу продуктивність, кущоріз оснащений листовловлювачем, який автоматично скидає листя, що розпалося на землю, що сприяє їх згрібанню граблями. Це заощаджує багато часу і дозволяє вручну видаляти нарізки зі свіжих овочів за допомогою стомлюючої програми.

Очистіть землю за допомогою повітродувки, не пошкоджуючи газон чи предмети

Повітродувка для листя Aspire B8X-P4A вимагає, щоб він був максимально тонким і компактним, але при цьому досить потужним і з тривалим часом роботи. Його можна використовувати для різних завдань, таких як прибирання листя, прибирання підлоги в гаражі або видалення скошеної трави. Цифровий інтерфейс користувача дозволяє користувачеві підтримувати потужність, необхідну для кожного завдання. Це також забезпечує більший контроль і дозволяє, наприклад, чистити газон, не здуючи грунт.

Заощаджуйте місце за допомогою складної газонокосарки 

Газонокосарка Aspire LC34-P4A - ідеальна газонокосарка для людей з невеликими просторами для зберігання та тих, хто шукає по-справжньому компактну та легку газонокосарку. Завдяки телескопічній ручці та м'якому мішку для збирання газонокосарку можна покласти та повісити на стіну або зберігати вертикально для економії місця. Газонокосарка зберігається у готовому вигляді у коробці. Просто натисніть кнопку і почніть косити!