Husqvarna Automower – світовий лідер у галузі роботизованого косіння

Компанія Husqvarna очолила розробку роботизованої стрижки та має унікальний досвід задоволення потреб підприємств із догляду за зеленими насадженнями. Незалежно від того, чи керуєте спортивним майданчиком, займаєтеся ландшафтним дизайном або працюєте в місцевих органах влади, роботизовані газонокосарки Automower стануть ідеальним доповненням.

Поки вони невпинно проводять свої дні, створюючи газон, що нагадує килим, ви можете витратити свої дні на інші справи. Оскільки всі наші професійні газонокосарки-роботи підготовлені для обслуговування Husqvarna Fleet Services, ви можете контролювати їх і керувати ними з будь-якого місця.

Готовий до будь-якого газону

Професійна газонокосарка-робот - це ідеальне рішення для широкого кола потреб і застосувань. Ландшафтні дизайнери, муніципалітети, спортивні клуби та керуючі об'єктами отримають вигоду від усього: від відмінних результатів до можливості заощадити час та гроші. І незалежно від того, якою сферою діяльності ви займаєтеся, додаткові переваги безшумної роботи та екологічності збільшать значну цінність вашого бізнесу.

Газонокосарка-робот для громадських газонів та муніципальних утворень

Ні шуму, ні пилу

Husqvarna Automower виконує свою роботу швидко, тихо та ефективно. Рівень шуму настільки низький, що можна користуватися газонокосаркою навіть уночі. Гострі леза, що обертаються, зрізають, а не рвуть траву, знижуючи як шум, так і споживання енергії. Інноваційна конструкція двигуна ще більше знижує шум від системи колісного приводу, що дозволяє здійснювати косіння цілодобово та без вихідних у зонах з обмеженим шумом. Крім того, оскільки Automower® є електричним, прямі викиди відсутні, що дозволяє значно знизити загальний вплив на довкілля.

Роботи-газонокосарки для парків, шкіл, коледжів та університетів

Надайте кожному газону вигляд килима

Де б ви не вирішили використовувати роботизовану газонокосарку Automower, вона забезпечить чудовий результат. Зрізуючи траву потроху, три бритвенно-гострі леза забезпечують якість газону, якого не можуть досягти звичайні леза. Поживні речовини та вода, що містяться в крихітних обрізках трави, забезпечують постійне джерело добрив для газону, завдяки чому воно залишається здоровим, пишним та зеленим. А завдяки хаотичному малюнку стрижки та невеликій вазі косарки не залишають видимих слідів.

Автоматична газонокосарка для обслуговування міських та муніципальних парків для трави

Робіть більше, витрачаючи менше

Automower може стати найкращою інвестицією, яку ви коли-небудь робили. Ви вивільняєте людино-годинник і можете витрачати свій час на більш кваліфіковані завдання та приносити більше користі своїм клієнтам. Крім того, завдяки міцній конструкції, електродвигуну та довговічному літій-іонному акумулятору вона має тривалий термін служби та потребує набагато меншого обслуговування, ніж звичайні газонокосарки, що у довгостроковій перспективі заощадить вам багато грошей.

Професійний спосіб керування парком газонокосарок-роботів

Зберігайте контроль над своїм парком газонокосарок-роботів Husqvarna. Завдяки Husqvarna Fleet Services та програмі Automower Connect ви – і тільки ви – легко можете відстежувати та контролювати їх з будь-якого місця. Використовуйте свій смартфон, планшет або ноутбук, щоб налаштувати параметри продукту та отримувати оповіщення, якщо щось станеться. Системи також пропонують локалізацію карток на основі GPS з функцією відстеження крадіжок.

Комерційні автоматичні газонокосарки сьогодні використовуються в містах та селищах для найрізноманітніших завдань: від підстригання громадських парків та зелених насаджень до обробки крутих трав'янистих узбіччя та берегів, які є проблемою для здоров'я та безпеки ландшафтних дизайнерів.

Вони не тільки досягли величезної економії, але й вивільнили час співробітників, який вони могли витратити на інші частини зелених насаджень міста, такі як кущі та дерева. Роботи-косарки підвищили продуктивність та стійкість міста у громадських місцях, одночасно знижуючи викиди вуглекислого газу до міста.

Газонокосарки-роботи Husqvarna для підприємств та парків

На шляху до більш зеленого міста

У всьому світі все більше і більше міст усвідомлюють, наскільки важливими є парки та сади для створення привабливого міського середовища як для місцевих жителів, так і для гостей. Automower зберігає газони здоровими та зеленими за невеликих витрат, не турбуючи місцевих жителів.

У той же час, ви радикально скорочуєте забруднення навколишнього середовища та викиди CO2, закладаючи основу для сталого розвитку міста.

Роботизовані газонокосарки для команд та полів професійних спортивних клубів

Ідеально підготовлений до кожної гри

Щоб витримувати інтенсивне використання, важливо утримувати спортивні поля, наприклад футбольні поля, у первозданному стані. Завдяки невеликій вазі Automower не залишає видимих слідів може косити у вологих умовах, не пошкоджуючи газон. Якість зрізу чудова, а вміст поживних речовин і води в скошеній траві зберігає здоровий грунт. Фактично, дослідження показали, що коріння трави росте на 25% глибше, внаслідок чого газон стає сильнішим і здоровішим, готовішим до будь-якої гри. І все це за дуже низьку ціну за квадратний метр.

Роботизовані газонокосарки для обслуговування готелів та інших об'єктів

Створіть першокласне перше враження

Незалежно від того, чи доглядаєте ви газони в готелі, офісній будівлі або іншій приватній власності, ви можете покластися на Automower®, який забезпечить вражаючі результати. Ваші клієнти, гості та співробітники напевно оцінять чудову якість різання, а також безшумну роботу без диму. І ви зможете витрачати менше часу на догляд за газонами та більше часу на інші завдання, маючи повний контроль за допомогою Husqvarna Fleet Services™.

Газонокосарка-робот на спортивних майданчиках школи та коледжу

Скорочення витрат на утримання території

Automower косить траву майже безшумно, не турбуючи учнів. Він значно знижує викиди диму та CO2, допомагаючи вам досягти цілей у галузі екології та сталого розвитку, зберігаючи при цьому зовнішній вигляд вашої території у відмінному стані, щоб справити враження на ваших відвідувачів. Найголовніше, ви звільняєте бюджет, який можна витратити на інші завдання, крім укосу трави.

Житлові сади

Підтримуйте свій газон в ідеальному стані

Якщо ви шукаєте доглянутий і професійно виглядає газон, але у вас немає часу постійно підстригати траву щотижня, то газонокосарка-робот для вас.

Він підстриже ваш газон так, як ви хочете і коли захочете, і вам ніколи не доведеться поворухнути пальцем. Наші газонокосарки із задоволенням працюють під дощем та досить тихі, щоб працювати всю ніч. В результаті у вас буде красиво підстрижений газон без скошеної брудної трави. Він навіть підзарядиться і продовжить роботу, поки ви займаєтеся всіма справами, якими вважаєте за краще займатися. А ще - скачайте програму Automower Connect і косіть газон зі свого телефону!