Ви коли-небудь замислювалися, як довго служать роботи-газонокосилки? Це одне із питань, які нам задають найчастіше, коли люди вирішують, чи купувати газонокосарку-робота.

Теоретично, оскільки всі деталі газонокосарки-робота замінюються, вони здатні прослужити понад 10 років.

Ключем до забезпечення довговічності вашої автоматичної газонокосарки Husqvarna є забезпечення її правильної установки професіоналом та щорічного обслуговування авторизованим дилером.

Важлива частина продовження терміну служби вашої газонокосарки-робота – це вибір відповідної газонокосарки для вашого газону.

Правильний вибір газонокосарки-робота

Ми рекомендуємо вам спочатку поговорити з фахівцем з газонокосарок-робот, щоб переконатися, що обрана вами модель підходить для вашого газону. У широкому асортименті Хускварна Automower є безліч різних моделей, що охоплюють все: від невеликих міських садів до складних ділянок площею до 5000 м².

Чи може професійне встановлення продовжити термін служби газонокосарки-робота?

Якщо довірити установку обмежувального дроту та зарядної станції для вашої роботизованої газонокосарки Husqvarna такому офіційному дилеру, як ми, ваша газонокосарка-робот працюватиме ефективно та прослужить довше. Ми пройшли навчання і маємо досвід, щоб переконатися, що все налаштовано та встановлено правильно.

Під час цього процесу ми можемо розповісти вам про роботу вашої газонокосарки Husqvarna. Знання того, як правильно його використовувати, може допомогти звести до мінімуму будь-які збитки та збільшити термін його служби.

Наприклад, щоб звести до мінімуму ризик застрягання або пошкодження вашої машини, необхідно очистити траву від усіх каменів, гілок, інструментів, іграшок та подібних перешкод. Також, якщо трава довша за десять сантиметрів, перед установкою робота-газонокосарки рекомендується підстригти її звичайною газонокосаркою.

Чи продовжує регулярне обслуговування газонокосарку-робот?

Так! Як і у випадку з автомобілем, регулярне обслуговування газонокосарки-робота Husqvarna у офіційного дилера продовжить термін її служби.

Наші пакети обслуговування роботизованої газонокосарки можуть включати все: від оновлень програмного забезпечення, заміни лез та випробувань на безпеку до додаткових опцій, таких як зимове зберігання та домашні перевірки.

Як довго працюють акумулятори робота-газонокосарки Husqvarna?

Час роботи акумулятора автоматичної газонокосарки Husqvarna буде залежати від встановленого для неї часу роботи. Для економії заряду батареї час слід встановлювати відповідно до розміру вашого газону. Це можна зробити під час початкового налаштування та коригувати протягом року. У літні місяці час роботи можна легко скоротити, не впливаючи на продуктивність газонокосарки-робота.

Як довго служать леза автоматичної косарки Husqvarna?

Термін служби лез залежить від типу ґрунту та трави. Як правило, вам доведеться замінювати леза кожні 1-2 місяці на газоні площею 1000 м2. Ми продаємо змінні леза для газонокосарок-роботів, які можна легко замінити за лічені хвилини за допомогою стандартної викрутки.

Чи продовжить зберігання газонокосарки-робота всередині будинку взимку?

Хоча газонокосарки-роботи Husqvarna призначені для роботи в будь-яких погодних умовах, ми рекомендуємо зберігати газонокосарку-робот взимку всередині приміщення, щоб продовжити термін її служби.

Перед зберіганням газонокосарку Husqvarna слід очистити та ретельно висушити, перш ніж зберігати у захищеному від морозу місці. Ми також рекомендуємо зберігати зарядну станцію у зимовий період.

Ми можемо забезпечити зимове обслуговування та зберігання, щоб ваша газонокосарка Husqvarna прослужила довше та була готова до весни.

Що ще я можу зробити сам, щоб моя газонокосарка-робот Husqvarna прослужила довше?

Коли справа доходить до продовження терміну служби газонокосарки-робота, регулярна заміна лез - це одна з речей, які ви можете зробити, щоб підтримувати постійний зріз.

Залежно від розміру вашого газону ми також рекомендуємо щомісяця витрачати деякий час на очищення трави та сміття з коліс та шасі вашої роботизованої газонокосарки Husqvarna.

Якщо у вас є питання або сумніви щодо терміну служби газонокосарок-роботів, зв'яжіться з нами. Ми можемо розповісти вам про всі доступні варіанти і про те, що ви можете зробити, щоб ваша нова газонокосарка-робот прослужила довгі роки.

Наші телефони: (098) 346-92-92, (095) 346-92-92.