Віртуальні кордони, безмежні можливості: піонер у галузі роботизованих газонокосарок, шведська компанія Husqvarna, представляє оновлену версію своєї професійної газонокосарки-робота Husqvarna Automower 550 EPOS, першої у світі газонокосарки-робота з технологією віртуальних кордонів EPOS.

Удосконалена нова модель газонокосарки-робота Husqvarna Automower 550 EPOS призначена для керування великими об'єктами та спортивними газонами, що потребує високих вимог до естетики, продуктивності та мінімального рівня шуму. Крім того, ця газонокосарка-робот не виробляє прямих викидів CO2 під час використання.

Модернізація призвела до збільшення продуктивності, включаючи збільшення оброблюваної площі з 5000 до 10000 кв. за рахунок систематичної стрижки, що дозволяє використовувати індивідуальні схеми скошування.

У 2020 році Husqvarna випустила свою першу роботизовану газонокосарку Automower 550 з технологією EPOS.

Через три роки світ побачив оновлену модель 550 EPOS (2.0), яка зовні виглядає без змін, але має три важливі нововведення, що підвищують продуктивність.

На відміну від попередньої моделі, тепер система може косити систематично, а не випадково, що подвоює продуктивність і робить автоматичну газонокосарку Automower EPOS ще більш ідеальним рішенням для спортивного газону. Наприклад, дві газонокосарки-роботи Automower 550 EPOS можуть скосити все футбольне поле за 12–16 годин, включаючи кожну травинку.

Дана газонокосарка робот у стандартній комплектації оснащена ножовим диском з 5 покращеними лезами. Як результат – більш чистий зріз та більші інтервали між замінами лез.

Третя оптимізація відображається в покращенні покриття радіомережі опорними станціями EPOS, що спрощує встановлення на великих площах, таких як поля для гольфу.

Систематична стрижка стала можливою завдяки технології EPOS, що забезпечує навігацію косарки з точністю до сантиметра. Здатність газонокосарки-робота завжди знати своє точне положення скошування дозволяє їй рухатися за різними схемами, наприклад, по прямих систематичних лініях.

За допомогою програми також можна налаштовувати схеми скошування та створювати паралельні, шахові, ромбоподібні та трикутні форми.

Віддалене встановлення з контролером - ще однією новинкою для газонокосарки-робота Automower 550 EPOS є можливість встановлення за допомогою смартфона. Це полегшує роботу при встановленні і робить її більш ергономічною, особливо для великих площ.

Крім того, працювати можна незалежно від погоди, оскільки сенсорна функція смартфона вже не є визначальною. Це вирішальна перевага, особливо для професійного догляду за садом та ландшафтом.

Про технологію EPOS

Технологія Husqvarna EPOS - це високоточна супутникова навігаційна система, що забезпечує точність до 2-3 сантиметрів, що пропонує користувачеві новий рівень гнучкості та забезпечує надійну та гнучку установку на відкритому повітрі.

Завдяки віртуальним кордонам, аерація та скарифікація можливі у будь-який час, не торкаючись фізичних кабелів. Крім того, завдяки технології EPOS користувачі можуть змінювати межі та маршрути транспорту зі своїх мобільних телефонів.

Завдяки точному управлінню зонами можна визначити кілька робочих зон з різним часом скошування та налаштуваннями. Також можливе створення зон тимчасового проживання.

Отримати додаткову інформацію про технологію EPOS можна у цій статті.

Увага! Для встановлення газонокосарки-робота Automower 550 EPOS на Вашій ділянці необхідно додатково придбати базову станцію Husqvarna EPOS!