Газон прекрасний, але його завжди потрібно стригти. З газонокосаркою-роботом вам більше не доведеться турбуватися про це!

Шведська компанія Husqvarna представила першу газонокосарку робот у 1995 році. З того часу вона є лідером ринку, хоча конкуренція, звичайно, теж не стоїть на місці. Компанія має широкий асортимент косарок-роботів. Різниця в основному полягає у площі газону, на якій вони можуть працювати.

У цьому огляді ми розглянемо дві моделі роботизованих газонокосарок Husqvarna AM 310 Mark II та Husqvarna AM 310E Nera, розрахованих для роботи на газонах, площею до 1000 кв.м.

Husqvarna Automower 310 Mark II - модель 2022 року і якщо порівняти її з попередньою версією, можна виділити кілька відмінностей. Наприклад, косарка серії Mark II компактніша: на 6 сантиметрів коротше і на 8 сантиметрів вже. Це має велике значення при навігації вузькими частинами саду. Вона також трохи тихіша, що має велике значення.

Однак максимальна висота скошування дещо зменшилася з 6 до 5 сантиметрів. Ми також бачимо, що водонепроникність стала на сходинку вищою: з IPX4 на IPX5.

Час роботи на заряді акумулятора не змінився: 70 хвилин косіння, 60 хвилин заряджання.

Робот газонокосарка Husqvarna Automower 310 Mark II має монохромний дисплей 2,8 дюйма (7,1 см).

Husqvarna постачає для нових моделей коротший зарядний кабель: 5 метрів замість 10 метрів. У більшості випадків цього буде більш ніж достатньо. 

Продуктивність кошіння: 60 м² на годину у Automower 310 Mark II, при цьому час роботи обмежений 16 годинами на добу.

Husqvarna Automower 310E Nera - модель 2024 року. Оснащена функцією EdgeCut (другий різальний диск), яка зводить до мінімуму необхідність підстригати краї газону, заощаджуючи ваш час та зусилля. Відмінно підійде на ділянки, краї яких примикають до огорож та будівель.

Automower 310E Nera пропонує можливість вибрати установку з фізичними межами або установку без проводів за допомогою програми Husqvarna EPOS (купується окремо).

З EPOS ви отримуєте універсальність завдяки віртуальним кордонам, заснованим на супутниковій технології з точністю 2-3 см. Це зводить до мінімуму ризик обриву обмежувального дроту.

Крім того, система EPOS забезпечує зональне керування, тому ви можете адаптувати газон до своїх потреб та створювати різні робочі зони з різними налаштуваннями за допомогою програми Automower Connect. Також легко можна створити тимчасові відкриті майданчики для захисту сезонних польових кольорів або зон для проектів у саду.

За допомогою програми Automower Connect ви можете керувати своєю газонокосаркою з будь-якої точки світу та інтегрувати її у свій розумний будинок. Надсилайте команди, переглядайте та змінюйте налаштування газонокосарки та отримуйте повідомлення для повного контролю над газоном.

Має висоту зрізу 20-55 мм. Максимальний перепад висот у робочій зоні становить 30%.

Функцїї

Husqvarna Automower 310E Nera

Husqvarna Automower 310 Mark II

Можливість бездротової установки
Функція EdgeCut (другий ріжучий диск)
Automower Connect
Зональне керування Automower
GPS-навігація
Технологія Husqvarna AIM
Розумні з'єднання з IFTTT
GPS захист від крадіжки
TargetHeight для покращення якості газону
FOTA - прошивка повітрям
Електричне регулювання висоти
Режим відновлення
GeoFence
Автоматичний прохід
Спіральна косіння
Систематичне косіння проходів
Погодний таймер
Захист від морозу
Тиха робота
Ємність аккумулятору 2.0 Ач 2.1 Аг
Час заряджання 40 мин 60 хв
Час роботи 50 мин 70 хв
Площа обробки в годину 60 м² 60 м²
Максимальний нахил у межах робочої зони 30% (17 °) 40% (22 °)
Привідні колеса Передні Задні
Інформаційна панель Color Display TFT 2,8” QVGA MonoChrome Graphical Display
Ширина скошування 22 см 22 см
Висота скошування, мін.-макс. 20 - 55 мм 20 - 50 мм
Вага 12.2 кг 9.4 кг
Ціна у гривнях станом на 28.04.2024 60 499  54 999 

 

Що ми маємо в результаті: при різниці у вартості всього на 5500 грн, газонокосарка-робот Husqvarna AM 310E Nera значно перевершує функціонально Automower 310 Mark II.

На наш погляд безліч додаткових функцій, особливо наявність другого різального диска, що дозволяє скошувати краї газону, роблять Husqvarna Automower 310E Nera більш привабливою для покупки. Але рішення все ж таки залишається за Вами.

Якщо у вас все ще залишилися питання – телефонуйте (098) 346-92-92, (095) 346-92-92 і ми завжди дамо відповіді!