Газонокосарка-робот Husqvarna Automower Aspire R4 тепер доступна в Україні.

Нова газонокосарка робот Aspire R4 - одна з найдешевших моделей бренду Husqvarna.

Розумні функції гаджета включають автоматичне налаштування розкладу залежно від погоди та голосових команд Alexa чи Google Assistant.

Husqvarna випустила нову недорогу газонокосарку-робот Automower Aspire R4, призначену для ділянок, площею до 400 м² і здатну обробляти ухили до 25%.

Варто зазначити, що дана роботизована газонокосарка вимагає встановлення обмежувального дроту, щоб вона могла переміщатися газоном.

Ви можете керувати роботом-газонокосаркою Aspire R4 за допомогою Automower Connect, встановлюючи бажаний графік косіння і регулювати налаштування косіння газону.

Ви також можете використовувати програму для надсилання оновлень програмного забезпечення на пристрій. Завдяки можливості підключення Wi-Fi та Bluetooth нова автоматична газонокосарка Automower сумісна з різними системами розумного будинку, що дозволяє вам керувати роботом за допомогою голосових команд Amazon Alexa та Google Assistant.

Інноваційні функції газонокосарки-робота Husqvarna включають таймер погоди, що автоматично регулює частоту скошування залежно від прогнозованої швидкості росту трави. Аналогічний інструмент, Frost Guard, зупиняє графік скошування, щоб захистити траву, коли вона стає холодною. Газонокосарка також може переміщатися проходами шириною 60 см.

Косарка-робот Aspire R4 досить компактна і має розміри 55x33x22 см, працює від літій-іонного акумулятора, ємністю 2 Ач, який дозволяє газонокосарці працювати до 70 хвилин без підзарядки. Повне заряджання акумулятора становить приблизно 75 хвилин.

Придбати газонокосарку-робот Husqvarna Automower Aspire R4 Ви можете у нашому магазині. Також у нас Ви можете замовити встановлення даної газонокосарки на Вашій ділянці.