Шведська компанія Husqvarna запускає нове покоління газонокосарок-роботів лінійки Nera.

Нова газонокосарка-робот Husqvarna Automower 410XE Nera оснащена інноваційним другим різальним диском, який забезпечує чистий зріз країв газону.

Вона також може бути опційно використана без обмежувального дроту і розрахована на газони площею до 1000 м².

Нова газонокосарка-робот Husqvarna обіцяє найкращу стрижку кромок.

Husqvarna 410XE Nera переміщається без обмежувального дроту. Ті, хто цікавиться новою Husqvarna AM 410XE Nera, можуть вирішити, чи хочуть вони використовувати газонокосарку-робот традиційно з обмежувальним дротом або вибрати додатковий комплект виробника EPOS, який дозволяє використовувати газонокосарку без обмежувального дроту. У минулому році система EPOS використовує супутникову технологію в поєднанні з садовою антеною для забезпечення високоточної навігації з точністю до сантиметра.

Передумовою для цього є стабільне з'єднання GPS. У разі сумнівів зони можна розмежувати дротом, що не завжди можливо для інших моделей.

Автоматичну газонокосарку Husqvarna Automower 410XE Nera можна використовувати як з обмежувальним дротом, так і без нього.

Газонокосарка також оснащена функцією виявлення об'єктів, що реалізується різними датчиками. Це дозволяє своєчасно розпізнавати великі перешкоди, такі як грилі, садові стільці тощо, щоб газонокосарка-робот могла їх уникнути.

Газонокосарка-робот керується через програму Automower Connect (для Android та Apple iOS) або, альтернативно, через панель управління вгорі.

З'єднання з програмою здійснюється через Bluetooth, 4G або Wi-Fi.

Газонокосарка-робот створює у додатку віртуальну карту, яку можна поділити на кілька зон. Це дозволяє задавати для цих зон різні налаштування, такі як висота скошування, зони виключення та розкладу.

Як працює EPOS без обмежувальних проводів

Husqvarna EPOS (операційна система точного позиціонування) – це найновіша технологія, доступна для приватних газонокосарок-роботів Automower. Супутникова технологія дозволяє газонокосаркам працювати у точних межах без використання дротів. Все, що вам потрібно, це ваш мобільний телефон та додаток Automower Connect, щоб легко визначити віртуальні кордони.

Можна створювати гнучкі робочі зони та зони, яких можна тимчасово уникнути, що дає вам контроль над зонами. Інтелектуальна супутникова технологія Husqvarna забезпечує точність на рівні сантиметра за секунди та вимагає огляду відкритого неба для забезпечення оптимальних технічних умов.

Краще різання кромок завдяки додатковим лезам

Хускварна Automower 410XE Nera оснащена нещодавно розробленою технологією EdgeCut, яка покликана забезпечити найкраще зрізання кромок. Як тільки робот рухається краєм газону, він повертається і косить цей край другим лезом, вбудованим спереду. Це означає, що більше не буде потреби згодом докошувати краї газону за допомогою ручної косарки.

На відео нижче показано, як це дійсно працює. Однак для цієї функції необхідно, щоб обмежувальний дріт був прокладений так, щоб робот розпізнавав край і повертав відповідним чином.

Husqvarna Automower 410XE Nera також має функцію захисту від крадіжки. Якщо робот перетинає межу ділянки, власник отримує push-повідомлення на свій смартфон. Потім точне положення робота можна відстежувати за допомогою відповідної програми.

В оснащення також входить датчик дощу, який автоматично повертає газонокосарку-робот на зарядну станцію, як тільки активується система зрошення або починається дощ. Інший датчик виявляє заморозки та припиняє стрижку, щоб захистити газон.

Ви можете використовувати програму, щоб у будь-який момент побачити, де знаходиться газонокосарка-робот.

У додатку висоту стрижки можна легко регулювати в діапазоні від 20 до 55 мм, а ширина стрижки становить 22 см.

Газонокосарка-робот Husqvarna Automower 410XE Nera призначена для догляду за газонами площею до 1000 м² і легко справляється з ухилом до 30 відсотків.