Думка про невелику роботизовану газонокосарку, яка самостійно косить Ваш газон, звучить як із фантастичного фільму. Це справді працює? Скільки вони коштують? Це корисно для мого газону?

Всі ці питання, і багато інших, у нас також виникали, поки ми не познайомилися з ними ближче. Ми дізналися, що газонокосарки-роботи чудово виконують свою роботу щодня, роблячи ваш газон доглянутим.

Ми відповімо на деякі питання, які можуть виникнути у Вас при розгляді питання про купівлю газонокосарки-робота.

Які переваги газонокосарки Husqvarna Automower?

Володіння газонокосаркою-роботом Husqvarna Automower дає кілька переваг. Роботизована газонокосарка стриже газон щодня, зрізуючи невеликі частинки з трави, що не тільки покращує якість трави, а й робить ваш газон свіжоскошеним 24 години на добу, 7 днів на тиждень. З газонокосаркою Automower у вас буде більше часу для інших справ або для відпочинку! Зрештою, газонокосарка Automower відмінно підходить для навколишнього середовища, тому що не виробляє шкідливих викидів.

Чи потрібно мені косити траву?

Ні! Ви можете сміливо позбавлятися традиційної газонокосарки назавжди! Єдиний нюанс – особливість конструкції газонокосарки-робота не дозволяє скошувати траву біля парканів та стін будинків. В цьому випадку Вам доведеться докошувати ручним тримером або зробити декоративне відсипання, щоб робот докошував все.

Як голосно працює газонокосарка Automower?

Automower неймовірно тиха. Вона працює в межах 50-60 децибелів, що тихіше за звичайну розмову! Косарка може легко косити траву, не турбуючи вашу родину чи сусідів.

Чи може газонокосарка-робот Хускварна Automower завдати шкоди моїм дітям або домашнім тваринам?

Газонокосарка має вбудовану технологію, що дозволяє визначати перешкоди на шляху, при цьому сповільнюючись та об'їжджаючи перешкоди. Якщо косарку піднімають або перевертають, функції безпеки автоматично вимикають ніж. Саме лезо не знаходиться на зовнішній кромці газонокосарки, тому лапи тварин або пальці людини не можуть потрапити під косарку під час роботи. Однак, для гарантованої безпеки, ми рекомендуємо зупиняти газонокосарку Husqvarna Automower, поки маленькі діти знаходяться на вулиці.

Чи потрібно добре розумітися на технологіях, щоб використовувати робот-газонокосарку Automower?

Хоча автоматична газонокосарка Husqvarna Automower має ряд технічних можливостей, Вам не потрібно бути експертом, щоб нею керувати. Після того, як вона налаштована та запрограмована, Ви можете залишити її виконувати свою роботу. Додаток, що використовується для керування газонокосаркою, простий у використанні, і ми будемо раді запропонувати підтримку під час навчання роботі з новою газонокосаркою.

Чи може хтось вкрасти мою газонокосарку Automower?

Ні, газонокосарка Automower має кілька систем захисту від крадіжки, які можна активувати. Найголовніше: газонокосарку-робот Husqvarna Automower не можна використовувати без персонального PIN-коду. Блокування запобігає роботі газонокосарки на будь-якій іншій установці, крім вашої власної. Тимчасове блокування вимагає введення чотиризначного PIN-коду з інтервалом, який ви самі визначаєте. Сигнал тривоги вимагає введення PIN-коду, коли газонокосарка зупинена, інакше спрацює звуковий сигнал.

Чи може газонокосарка-робот працювати у погану погоду чи на нерівній ділянці?

Газонокосарка Husqvarna Automower має вологозахищений корпус і може працювати в дощову та сиру погоду. Якщо на вулиці сильна злива та гроза, ми рекомендуємо прибрати газонокосарку до приміщення. Нерівна місцевість не є проблемою для вашої газонокосарки-робота, тому що великі колеса з високим протектором допомагають їй долати навіть ухили до 35 градусів.

Як запустити газонокосарку?

Після того, як газонокосарка-робот налаштована, вона буде працювати за вибраним Вами графіком. Жодних кнопок натискати не потрібно. У будь-який момент ви можете сказати газонокосарці повернутися до зарядної станції та припинити роботу через програму Automower Connect, якщо ви не хочете, щоб вона знаходилася у дворі.

Які функції має газонокосарки Automower?

Залежно від вибраної моделі газонокосарки Husqvarna Automower вони оснащені такими функціями:

 • Операційна система точного позиціонування - це супутникова технологія, яка дозволяє косарці працювати з точністю та розраховувати найбільш ефективні маршрути.
 • Попереджувальні вогні
 • Керує смартфоном, включаючи варіанти підключення до Amazon Alexa або Google Home.
 • Оновлення програмного забезпечення через Automower Connect
 • Електричне регулювання висоти
 • Таймер погоди
 • Датчик нахилу
 • Контроль балансу
 • Передній бампер
 • Вбудований захист від крадіжки
 • Автоматична зарядка

Як встановити газонокосарку-робот Husqvarna Automower?

Установка сильно відрізняється залежно від вибраної моделі газонокосарки. Незалежно від того, яку косарку ви оберете, ми пропонуємо професійну установку. Деякі моделі на невеликі ділянки Ви можете встановити самостійно. У цьому випадку Ви можете у нас купити спеціальний монтажний комплект.

У нас на сайті Ви можете знайти відеоролики зі встановлення, які допоможуть вам легко встановити газонокосарку, якщо ви вирішите це зробити самостійно. Їх можна знайти тут.

Однак, слід пам'ятати, що після самостійної установки газонокосарки-робота Ви повинні запросити дилера з вашого регіону, щоб він виконав введення в експлуатацію - це важливо для гарантії.

Чи маю я попросити вас встановити мою газонокосарку Automower?

Так, ми виконуємо професійну інсталяцію газонокосарок-роботів. Вона включає: укладання обмежувального і направляючого кабелю, налаштування меню газонокосарки, автоматичну перевірку всіх механізмів косарки, введення в експлуатацію і запуск.

Що мені слід знати про догляд за газонокосаркою Automower у період косіння?

Як і будь-яка газонокосарка, Automower вимагає регулярного технічного обслуговування протягом сезону косіння. По-перше, леза косарки потрібно буде замінювати приблизно кожні 1,5 – 2 місяці (залежить від сорту трави). Гострий ніж не тільки допомагає вашому газону виглядати краще, але корисно для здоров'я вашої трави. Тупе лезо рве або розриває траву, піддаючи її захворюванням. Ваша газонокосарка-робот також потребує регулярного очищення, як і традиційна газонокосарка!

Ми рекомендуємо наступне обслуговування під час сезону косіння та перед тим, як прибрати газонокосарку на зиму: загальне технічне обслуговування, оновлення ПЗ, електронна діагностика, чищення, заміна ножів, перевірка акумулятора, проблеми із зарядкою, тести на безпеку.

Що мені робити з газонокосаркою Husqvarna Automower у зимові місяці?

Взимку важливо зберігати газонокосарку, зарядну станцію та блок живлення у приміщенні. Ми також рекомендуємо повністю зарядити, оглянути та очистити її перед зберіганням. Блок живлення повинен бути відключений від мережі та зберігатись у захищеному від морозу місці. Безпечно зберігайте та впорядковуйте роз'єми проводів за допомогою коробки Automower Connect Box. Газонокосарку слід зберігати в її природному положенні (на колесах і на рівній поверхні), якщо ви не використовуєте настінний кронштейн Automower. Цю спеціальну настінну вішалку можна придбати окремо як аксесуар.

Не потрібно заряджати газонокосарку під час зберігання, просто переконайтеся, що вона повністю заряджена, перш ніж вимикати її на сезон.

Якщо ваша газонокосарка використовує GeoFence, обов'язково відключіть його, якщо ви переміщаєте газонокосарку за межі зазначеної області. Якщо ваша газонокосарка зберігається у цьому районі, можна залишати її активною.

Ми знаємо, що зимове зберігання та технічне обслуговування можуть здатися виснажливими, тому наші плани обслуговування включають це як додаткова опція. Слідкуйте за нашою другою частиною часто задаваних питань, щоб дізнатися більше про наші плани обслуговування та їх вартість.

Початок роботи з газонокосаркою-роботом

Ми знаємо, що ваш час дорогоцінний. Використання газонокосарки-робота Husqvarna заощадить годинник, витрачений у літні місяці на косіння трави. Automower не тільки заощадить ваш час, а й допоможе всім нам зробити свій внесок у захист навколишнього середовища.

Ми знаємо, що у Вас, мабуть, є ще багато питань і що Ви хочете розумно інвестувати свої гроші. Якщо ви хочете, щоб дізнатися більше про Automower, наша команда рада поговорити з вами сьогодні!

Чи готові дізнатися більше або замовити газонокосарку Husqvarna Automower? Зателефонуйте нам сьогодні за телефонами (095) 346-92-92, (098) 346-92-92 або напишіть у чат і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!