Використовуючі наведену нижче інформацію, Ви можете оцінити, чи підходить технологія Husqvarna EPOS для косіння вашого газону, перш ніж вкладати кошти.

При покупці газонокосарки-робота Husqvarna Automower NERA з комплектом Husqvarna EPOS, що підключається, ми виконаємо обов'язкову перевірку саду.

Розміщення приймальної станції

Приймальна станція має бути встановлена на висоті не менше 2-х метрів і в межах досяжності джерела живлення. Ви повинні мати чітке уявлення про небо. Для надійної роботи на газоні потрібно конус не менше 135 °, а для оптимального покриття базова станція повинна бачити ті ж супутники, що і газонокосарка.

Розміщення зарядної станції

Зарядна станція повинна розташовуватися так, щоб перед нею був відкритий майданчик і добре видно небо. Тому його не можна розміщувати під деревами чи на даху. Крім того, він повинен мати джерело живлення. Відстань між вищими об'єктами, такими як живоплоти або будівлі, повинна бути не менше 6 метрів, щоб не блокувався сигнал між супутниками та зарядною станцією.

Вузькі проходи

Якщо на вашому газоні є вузькі проходи з вищими об'єктами по обидва боки, такі як будівлі, живоплоти або дерева, відстань між ними повинна бути не менше 4 метрів, щоб забезпечити надійне покриття в цих місцях. Для ділянок шириною менше 4 метрів можна створити прохід, щоб газонокосарка могла проходити через цей прохід, але не косити.

Г-подібні вищі об'єкти - понад 1 метр

Якщо у робочій зоні є будівлі, живоплоти або дерева Г-подібної форми, вони можуть блокувати супутникові сигнали, що може вплинути на роботу косарки в цій зоні. Наприклад, у внутрішньому куті Г-подібного будинку робоча зона повинна знаходитись на відстані не менше 1,5 метра від будівлі.

U-подібні підняті об'єкти - понад 1 метр

Якщо у робочій зоні є будівлі, живоплоти або дерева U-подібної форми, вони можуть блокувати супутникові сигнали, що може вплинути на роботу косарки в цій зоні. Мінімальна ширина в кожному напрямку має бути не менше 6 метрів, щоб газонокосарка-робот могла надійно працювати у цьому місці.

Якщо U-подібний об'єкт є будівлею висотою понад 3 метри, його ширина повинна вдвічі перевищувати висоту будівлі, щоб забезпечити покриття.

Дерева на робочому місці

Якщо на газоні, де косарка-робот має косити, є дерева, а крона дерева або дерев ширша за 4 метри, це може вплинути на сигнал супутника. Це означає, що газонокосарка більше не може отримувати точного положення із супутника, що може вплинути на її роботу.

Газонокосарка робот використовує інші датчики для продовження скошування на певній відстані з точним положенням, тому дерева з радіусом дії не менше 4 метрів не вплинуть на неї.

Дерева поруч із об'єктами

Для дерев, розташованих близько до живоплоту або будівель, відстань між верхівкою дерева та об'єктом повинна бути не менше 4 метрів. Косарка використовує інші датчики, щоб продовжувати косіння на певній відстані з точним положенням. Проте великі густі дерева поруч із об'єктами можуть призвести до того, що газонокосарка-робот перестане працювати через блокування супутникових сигналів.