Після покупки газонокосарки-робота Husqvarna Automower зусилля, які Ви витрачаєте для догляду за газоном, зменшуються.

Оптимально продумані додаткові функції газонокосарки гарантують, що Вам майже не доведеться витрачати час на прибирання та технічне обслуговування, залишаючи максимальне задоволення від ідеально доглянутого газону.

Час, необхідний для догляду за газоном за допомогою електричної або бензинової газонокосарки, є значним. На додаток до скошування може знадобитися збирання скошеної трави, а в проміжках також можуть бути необхідні добрива та покриття соломою. Всі ці кроки значною мірою виключаються при купівлі робота-газонокосарки Husqvarna Automower. Все що від Вас потрібно - регулярне очищення.

Роботи-газонокосарки Husqvarna Automower - низькі експлуатаційні витрати та простота в обслуговуванні.

На відміну від бензинових косарок, газонокосарки-роботи не мають фільтрів, олії чи інших деталей, що потребують регулярного обслуговування чи заміни. Потрібна лише регулярна заміна ріжучих ножів. Але як щодо очищення газонокосарки?

Бруд негативно впливає на продуктивність.

Якщо обрізки трави, листя чи інші частки бруду накопичуються між колесами чи ріжучій деці, продуктивність газонокосарки рано чи пізно знижується. Робот споживатиме більше енергії, тобто. йому доведеться частіше повертатися на зарядну станцію, знизиться рівномірна продуктивність стрижки при тупих лезах та підвищиться рівень шуму.

Щоб запобігти цьому, рекомендується регулярно чистити газонокосарку-робот Husqvarna Automower. Залежно від частоти використання фахівці навіть рекомендують чистити працьовитого садового помічника раз на тиждень. Однак інтервали залежать від кількох факторів:

 • Погодні умови (частіше, коли вологий газон)
 • Частота використання
 • Тип газону
 • Тип ґрунту
 • Додаткові можливості обладнання

Які роботи з очищення потрібні для газонокосарок-роботів?

Проблемними зонами газонокосарок-роботів, безперечно, є колеса, простір між колесами та корпусом, а також ріжуча дека. Рідше, але все ж таки з певною періодичністю слід також звертати свою увагу на контакти зарядки.

Листя і бруд заважають оптимальній роботі коліс, тому регулярно очищайте їх від подразників, що заважають, грубою щіткою або за допомогою стисненого повітря.

Щоб видалити залишки трави з нижньої сторони Husqvarna Automower, можна використовувати воду із садового шланга. Використовувати миття високого тиску заборонено! Для видалення сухих і стійких залишків трави також рекомендується використовувати грубу щітку або пластикову лопатку, за допомогою якої можна швидко зіскребти більшу частину бруду.

І останнє, але не менш важливе: періодично перевіряйте контакти заряджання. Туди час від часу накопичується пил і бруд, що може значно сповільнити процес зарядки. Достатньо протерти їх вологою ганчіркою або навіть відшліфувати, якщо утворилася іржа, щоб очистити контакти.

Характеристики обладнання запобігають забрудненню.

Хоча газонокосарка-робот Husqvarna Automower суттєво зменшує час, необхідний для догляду за газоном, певний догляд за газоном буде необхідний. Однак не бійтеся, є функції, які можуть сприяти меншій кількості збирання.

Завдяки спеціальним щіткам для очищення коліс, до них дрібніше прилипає бруд. Навіть під час руху колеса самоочищаються, що зрештою позитивно позначається на тязі.

Речі, що самоочищаються, деки, що входять в стандартну комплектацію деяких моделей, видаляють залишки трави безпосередньо в процесі скошування. Мульча не має шансів висохнути, тому регулярне прибирання значно скорочується.

Як чистити газонокосарку Automower?

Коли справа доходить до отримання максимальної віддачі від газонокосарки Automower, підтримка її в чистоті та хорошому стані має велике значення для того, щоб вона без проблем могла працювати на газоні як професіонал. Здебільшого вам не потрібно виконувати якесь незвичайне чищення або технічне обслуговування, але генеральне прибирання час від часу не завадить.

Якщо вам цікаво, як почистити газонокосарку Husqvarna Automower, ось кілька простих кроків, які зроблять роботу максимально безпечною та ефективною.

Покроковий посібник з очищення

 • Встановіть перемикач MAIN POWER у положення ON\OFF і надягніть захисні рукавички. У газонокосарки є леза, тому безпека понад усе.
 • Якщо газонокосарка зістикована із зарядною станцією, натисніть кнопку СТОП і витягніть її з док-станції, щоб не пошкодити її під час підйому.
 • Покладіть рушник або стару ковдру на лаву або землю і поставте газонокосарку Husqvarna Automower вгору дном. Це допоможе запобігти подряпинам на корпусі. Руками видаліть більшу частину обрізків, бруду та сміття.
 • Потім візьміть суху щітку, наприклад, з комплекту для чищення та обслуговування Automower, та проведіть нею по колесах, кузову та захисній пластині, щоб видалити стійке сміття.
 • Переверніть газонокосарку назад, щоб видалити будь-яке розпушене сміття та обрізки, але не струшуйте її занадто сильно.
 • Тепер візьміть вологу тканину з мікрофібри, що не містить розчинників та миючих засобів, протріть панелі, шасі і т. д. і дайте їй висохнути на повітрі.

Щоб не пошкодити газонокосарку Husqvarna Automower при її самостійному очищенні, слід уникати деяких дій. До них належать такі:

 • Ніколи не занурюйте газонокосарку Automower у воду і не використовуйте шланг, коли вона перевернута.
 • Не використовуйте для чищення мийку високого тиску. Це може спричинити потрапляння води в електропроводку.
 • Розчинники, хімікати та миючі засоби можуть пошкодити шасі та внутрішні деталі.
 • Уникайте використання дротяної вовни та дротяних щіток для очищення газонокосарки Automower.
 • Ніколи не чистіть газонокосарку Automower при включеному живленні.

Слідкуйте за безпекою.

Під час виконання робіт з очищення газонокосарки Ваша особиста безпека завжди має бути головним пріоритетом. Спеціально для цього виробники встановили спеціальний запобіжний вимикач. Це запобігатиме неконтрольованому запуску ножів. Активація цього перемикача має бути першою дією перед очищенням газонокосарки-робота.

У той час як верхня частина робота часто залишається чистою через дощ, залишки трави накопичуються під верхньою кришкою і на нижній стороні, все більше засмічуючи ріжучу деку. Щоб видалити його, надягніть міцні захисні рукавички. В іншому випадку є ризик серйозно порізатися гострими як бритва лезами.

У нашому магазині Ви можете купити спеціальний набір для обслуговування газонокосарок-роботів, до якого входять: викрутка для заміни ножів, щітки для очищення корпусу, поліроль-спрей, ганчір'я. З його допомогою Ви зможете виконати практично всі роботи з догляду.

Відкрийте секрет ідеального газону

Тепер ви знаєте, як доглядати газонокосарку Husqvarna Automower, чому б не дозволити їй подбати про ваш газон? Витрачайте менше часу на косіння і більше часу на відпочинок у саду цього літа, поки газонокосарка Husqvarna Automower працює за запрограмованим вами графіком - вдень або вночі.

Використовуючи запатентоване GPS-відстеження, яке гарантує, що кожна травинка буде зрізана, а поживні скошені трави повертаються в землю, Ви зможете насолоджуватися зеленішим, здоровішим і щасливішим газоном без необхідності знову косити вручну.

Знайдіть свій ідеальний варіант на нашому сайті Robotmower сьогодні і зателефонуйте нам для отримання додаткової інформації.