Навіс для робота-газонокосарки може стати не лише практичним, а й візуально привабливим елементом вашого двору.

По-перше, він захищає вашу газонокосарку-робот від впливу вологи та сонячних променів під час зарядки, а по-друге, навіс для робота-газонокосарки – це відмінний дизайнерський об'єкт, виконаний з якісних, екологічно чистих матеріалів. Він додасть особливий стиль та шарм вашому саду.

Щодня газонокосарка робот проводить багато годин на зарядній станції. Захистити його від несприятливих погодних умов допоможе гараж для газонокосарки робота. Хоча зарядна станція сконструйована таким чином, що дощ і прямі сонячні промені не можуть завдати швидкого пошкодження, протягом тривалого часу рекомендується зберігати її в сухому, закритому місці. Крім того, не піддаючи газонокосарку-робот впливу ультрафіолетових променів під час зарядки, ви, швидше за все, продовжите термін служби батареї, що заощадить вам гроші у довгостроковій перспективі.

Навіси для зарядної станції поєднують у собі практичність із лаконічним та вишуканим дизайном. Вони, як правило, міцні, виконані з лакованого пластику, алюмінію або металу, які витримують великі амплітуди температур.

Спеціальна конструкція гаража для газонокосарки-робота забезпечує його стійкість. Також є вільний доступ до елементів керування газонокосаркою.

Під час роботи газонокосарка-робот забруднюється та іноді виглядає непривабливо. Навіс для роботів-газонокосарок приховує вашого робота від візуального контакту.

Наші навіси для зарядних станцій газонокосарок-роботів подбають як про вашу газонокосарку-роботу, так і про естетику вашого двору.