Швидше за все, Ви вже бачили роботизовані газонокосарки у дії, але ніколи не розглядали їх як реальну альтернативу вашій нинішній традиційній газонокосарці.

І у Вас виникає безліч питань: "Чи є газонокосарки-роботи життєздатною альтернативою? Чому я маю інвестувати в одне? Які переваги? Чи є у мене необхідні знання для його встановлення та обслуговування?"

Існує маса питань, на які потрібна відповідь, але одне точно — єволюція газонокосарок-роботів пройшла довгий шлях і її обов'язково слід розглянути, перш ніж ви зважитеся на покупку.

Якщо Ви все ще сумніваєтеся, чи варто інвестувати в газонокосарки-роботи, вам слід читати далі.

Нижче наведено кілька вагомих причин, з яких вам слід розглянути покупку газонокосарки-робота на зміну звичайної газонокосарки, як вони можуть зробити догляд за газоном не тільки більш ефективним та легким, але також ефективнішим та безпечнішим. В результаті у вас буде більше часу, щоб насолоджуватися своїм садом, оскільки менше часу знадобиться для його догляду.

Відмінний результат

Газонокосарки-роботи роблять газон більш здоровим, міцним, густим і красивим, на відміну від традиційних газонокосарки, тому що вони запрограмовані на безперервну роботу щодня.

Більшість людей сприймають косіння газону як рутинну роботу і не дотримуються графіку щотижневого косіння протягом сезону.

З газонокосарками-роботами, коли газон стрижеться щодня, висота трави постійно залишається незмінною і трава ніколи не стає коричневою і не розшаровується. Якщо ви досить досвідчені у стрижці газонів, то ви знаєте, що не повинні зрізати більше третини висоти трави при кожному скошуванні, щоб вона залишалася здоровою. Не хвилюйтеся, виробники роботів врахували це.

Всі газонокосарки-роботи запрограмовані на зрізання найдрібніших частинок трави при кожному скошуванні, таким чином, трава просто падає на ґрунт для розкладання (мульчування) і діє як природне добриво. Це насправді покращує якість вашого ґрунту, що сприяє кращому і сильнішому зростанню трави, а також робить його менш уразливим для бур'янів.

Ви можете купити бензинову газонокосарку, з функцією мульчування, але вона не коситиме 24 години на добу та 7 днів на тиждень. Мульчування дає найкращі результати, коли ви регулярно косите газон і ніщо не косить газон регулярно, ніж газонокосарка-робот.

Загалом, при використанні газонокосарки-робота у вас буде більш здоровий, пишний та зелений газон та більше особистого часу для важливих справ.

Найбільш популярні моделі газонокосарок-роботів для ділянок до 10 соток, які Ви можете купити в нашому магазині

Робот-газонокосилка Husqvarna Automower 305 Робот-газонокосарка Husqvarna Automower 305 - ідеально підходить для невеликих та складних газонів, площею до 600 м2. Проста і інтуїтивно зрозуміла у використанні, володіє малою власною вагою і надзвичайно маневренна...

39 849 грн                                                  

Робот-газонокосилка Husqvarna Automower 310 Mark II Газонокосарка-робот Husqvarna Automower 310 Mark II - дуже просунута оновлена модель від Husqvarna з повністю автоматичними зарядками та скошуванням, що ідеально підходить для газонів з максимальною площею до 1000 м2...
 
53 199 грн
Робот-газонокосилка Husqvarna Automower 405X Газонокосарка-робот Husqvarna Automower 405X – нова модель від шведського виробника. Це надійна та високопродуктивна модель, що відноситься до серії X-line і підходить для простих та складних газонів площею до 600 м2. Вирізняється систематичним прохідним скошуванням для вузьких проходів і легко справляється з ухилами до 40%. 63 999 грн        

Роботи-газонокосарки відмінно виконують свою роботу

Так, газонокосарки-роботи працюють. Спочатку вам потрібно буде витратити деякий час на налаштування робота-газонокосарки, але це просто і може зробити будь-хто, хто має базові навички самостійної роботи. Таким чином, вам в основному потрібно прокласти провід по периметру газону та будь-яких перешкод, таких як клумби, яких косарка повинна уникати. Налаштуйте деякі основні параметри конфігурації на газонокосарці, це також можна зробити за допомогою програми на мобільному телефоні або планшеті (на деяких моделях), потім натисніть кнопку «Почати», і все готово.

Деякі люди переживають за обслуговуванням, необхідним для газонокосарок-роботів, однак це потрібно робити раз на сезон і це займає значно менше часу в порівнянні з щотижневою стрижкою газону.

Якщо у вас є якісь фізичні недоліки або ви слабкі, і вам буде важко штовхати важку бензинову косарку газоном (деякі з них самохідні), то немає кращого рішення, ніж встановити газонокосарку-робот.

Газонокосарки-роботи можуть працювати на крутих схилах. Деякі навіть поставляються із приводом на 4 колеса. Знову ж таки, це позбавить вас необхідності стригти схили у вашому саду стандартною газонокосаркою.

Таким чином, газонокосарки-роботи позбавлять вас стресу, пов'язаного з щотижневою стрижкою газонів, даючи вам більше часу, щоб розслабитися після напруженого робочого дня, провести більше часу з сім'єю або подивитися телевізор. Це справді залежить від вас, як ви проводите свій час, просто пам'ятайте, що за це відповідає газонокосарка.

Простота у використанні

Бензинові газонокосарки можуть бути справжньою проблемою під час запуску, якщо їх регулярно не обслуговувати. Протягом року потрібна заміна олії та свічок запалювання, а також інші роботи з технічного обслуговування. Чого не скажеш про газонокосарку-роботу.

Акумуляторні батареї газонокосарок необхідно зарядити, перш ніж приступити до стрижки газону. З газонокосаркою-роботом вони досить проникливі, щоб повернутись на свою базу, щоб зарядити себе, коли це необхідно, перш ніж продовжити свій графік косіння. З деякими моделями ви навіть можете встановити програму на свій телефон, тому вам навіть не потрібно залишати зручне крісло, щоб побачити, що робить ваша роботизована газонокосарка. Ви також матимете повний контроль над своєю газонокосаркою-роботом та зможете вносити будь-які зміни, не виходячи під дощ.

Всі газонокосарки-роботи контролюються графіком скошування, який вказує їм, коли і де ви хочете, щоб вони косили, він буде робити це автоматично без будь-якої допомоги, і вони виконуватимуть кожну вашу команду. Як ми всі знаємо, це набагато простіше, ніж штовхати велику, громіздку газонокосарку вгору і вниз газоном весь ранок.

З газонокосаркою-роботом не потрібно потіти, ви можете просто сидіти склавши руки та дивитися, як вона працює.

Спритність

Оскільки більшість газонокосарок-роботів набагато менші за розміром у порівнянні з бензиновими косарками, вони набагато більше здатні проникати в маленькі кути та важкодоступні місця у вашому саду. Звичайно, деякі моделі впораються з цим краще за інші, але всі вони мають дуже інтелектуальні навігаційні системи, які дозволяють їм маневрувати у важких ситуаціях.

Це забезпечує повніше скошування газону, оскільки вони можуть досягати ділянок вашого саду, до яких ви зазвичай не можете дістатися.

Нові роботи-газонокосарки мають широкі можливості налаштування і можуть бути доповнені різними надбудовами, які розширять можливості вашої роботизованої газонокосарки, щоб вона могла справлятися з складнішими ситуаціями. До них відносяться система запобігання зіткнень, GPS-управління, голосове управління та обмеження. Всі ці функції гарантують, що Ваша газонокосарка-робот косить саме там, де ви хочете (і там де ви цього не хочете), і забезпечить Вам довгі роки безперебійної роботи.

Безпека

Тепер ви можете подумати, що маленький робот, що блукає вашим садом сам по собі, не може бути безпечнішим, ніж ви керуєте газонокосаркою, але Ви помиляєтеся.

Виробники звичайних газонокосарок не роблять свою продукцію настільки безпечною, наскільки це можливо, просто виробники газонокосарок-роботів йдуть трохи далі просто тому, що мають.

Більшість моделей роботів мають стандартні функції безпеки, такі як PIN-код та система сигналізації, датчики підйому та нахилу та датчики удару. Ці функції гарантують, що з самим роботом не гратимуть або його вкрадуть під час роботи або під час заряджання. Крім того, більшість моделей (не всі) мають підключення до мобільного додатку, який надсилає вам повідомлення, оповіщення та сповіщення, щоб попередити вас про стан косарки.

Дешевше бензинових косарок у довгостроковій перспективі

Оскільки всі газонокосарки-роботи працюють від електрики, вони, ймовірно, заощадять вам чимало грошей, якщо ви раніше використовували газонокосарку з бензиновим двигуном.

Початкові інвестиції в косарку-робот будуть вищими, ніж у хорошу бензинову косарку, однак у довгостроковій перспективі вони окупляться.

Крім того, це позбавить вас необхідності щомісяця купувати паливо. Бензинові косарки також необхідно регулярно обслуговувати, щоб гарантувати їх надійну та ефективну роботу. Деякі виробники бензинових косарок наполягають на тому, щоб газонокосарка щорічно обслуговувалась в одному з їхніх сервісних центрів, щоб гарантія залишалася чинною. Це може бути дорогим та трудомістким.

Все, що вам потрібно зробити з газонокосаркою-роботом, це підключити її зарядну станцію до основного джерела живлення та підключити її (косарку) до зарядної станції. Визначивши місце розташування док-станції, газонокосарка буде заряджатися щоразу, коли вона розряджається під час скошування.

Крім того, більшість моделей мають низьке енергоспоживання, тому їм може знадобитися менше енергії для обробки всього газону, ніж звичайної газонокосарки.

Найбільш популярні моделі газонокосарок-роботів для великих ділянок , які Ви можете купити в нашому магазині

Газонокосилка-робот Husqvarna Automower 415X Газонокосарка-робот Husqvarna Automower 415X – нова модель від шведського виробника. Це надійна та високопродуктивна модель, що відноситься до серії X-line і підходить для простих та складних газонів площею до 1500 м2. Вирізняється систематичною прохідною скашкою для вузьких проходів і легко справляється з ухилами до 40%.

81 999 грн                                                  

Husqvarna Automower 420 - чудово обладнана роботизована косарка великого розміру, що підходить для ефективного скошування складних ділянок газону. Підходить для великих площ до 2200 м і може працювати на крутих схилах з ухилом до 45%.
 
93 099 грн
Газонокосилка-робот Husqvarna Automower 435X AWD Husqvarna Automower 435X AWD - перша і поки що єдина газонокосарка-робот з повним приводом. Це означає, що вона чудово підходить для пагорбів та похилої місцевості і, звичайно ж, буде гарним вибором для великих газонів. 181 099 грн        

Займайтеся своїми справами

Всі газонокосарки-роботи мають налаштований графік кошіння, який ви можете змінити відповідно до свого способу життя. Наприклад, якщо ви працюєте з 9 до 17, ви можете налаштувати його на стрижку з 9 до 16 і ваш газон буде вільний, коли ви повернетесь додому.

Навіть коли ви їдете у відпустку, ваша газонокосарка-робот все ще працює на вас, тому, коли ви повернетеся, ваш газон буде у відмінному стані, щоб ви могли насолоджуватися ним.

Якщо у вас вечірка у вихідні, газонокосарку можна просто тимчасово відключити через бортову панель керування або через програму на мобільному телефоні.

Таким чином, замість того, щоб перетворювати догляд за газоном на рутинну роботу, на яку вам потрібно виділяти час і планувати свій день, ви можете розпоряджатися своїм часом так, як вам подобається, і покласти всю відповідальність на газонокосарку-робот.

Забезпечте гарний газон на весь сезон

Як було сказано вище, газонокосарки-роботи можуть працювати щодня, якщо ви цього хочете. З автоматичною газонокосаркою ви ніколи не повинні виходити у свій сад і стикатися з необхідністю підстригти газон. Роботизована газонокосарка подбає про те, щоб ваш газон завжди виглядав чудово і її можна використовувати в будь-який зручний для вас час.

Він працюватиме протягом усього сезону без дня відпочинку, який був би необхідний, якби ви зробили роботу самостійно або заплатили комусь іншому, щоб це робили за вас.

У поєднанні з програмою косіння, що настроюється, і регулюванням висоти стрижки Ваш газон буде виглядати точно так, як ви хочете, протягом усього року (звичайно, за винятком періоду вегетації взимку).

Немає скошеної трави

Одна з основних причин, з якої Ваш газон виглядатиме так чудово з газонокосаркою-роботом, полягає в тому, що обрізки трави, які вона виробляє, настільки малі, що падають на ґрунт. Вони забезпечують вологу, поживні речовини та діють як природне добриво. Вони не тільки заощадять ваші гроші на покупці хімічних добрив, але й екологічніші.

Це не тільки покращує ґрунт та траву, але також означає, що вам не потрібно виконувати нудне завдання зі збирання всіх обрізків трави та їх утилізації.

Звичайно, ваша газонокосарка може зібрати в свій травозбірник, але все ж таки їх потрібно буде позбутися і ви б віддали перевагу лежати на дивані і дивитися телевізор, ніж турбуватися про скошену траву.

Таким чином, очевидно, що існує кілька вагомих причин, які змушують задуматися про купівлю газонокосарки-робота.

Якщо у вас є питання або ви хочете поділитися своїм досвідом використання газонокосарки-робота, будь ласка, використовуйте поле для коментарів нижче – ми будемо раді відповісти.