Після випуску першої газонокосарки-робота Robolinho та десяти років постійних напрацювань німецька компанія AL-KO цього року повністю оновлює модельний ряд своїх роботів-газонокосарок. В Україні можна буде купити дві нові моделі роботів під брендом AL-KO: 350 W та 550 W та чотири моделі solo by AL-KO: 520 W, 822 W, 1423 W та 2323 W.

Можливості нових роботів-газонокосарок від AL-KO

Залишіть більше часу для сім'ї та друзів або просто для відпочинку в саду, поки ваш робот-газонокосарка косить газон – з ідеальним результатом! Роботи-газонокосарки Robolinho не тільки працюють дуже тихо, безпечно та м'яко, їх також можна підключити до системи «розумний дім» або «розумний сад», що забезпечить додаткову зручність.

Система косіння за допомогою подвійних ножів, розроблена компанією AL-KO, забезпечує точний та ідеальний зріз щоразу, коли ви використовуєте газонокосарку. При цьому дрібно подрібнені обрізки трави будуть одразу використані як натуральне добриво для газону.

Переваги нової лінійки роботів-газонокосарок Robolinho

Усі нові роботи оснащені Wi-Fi-модулем, що підключає їх до хмарного сервісу AL-KO Smart Cloud та додатком AL-KO inTOUCH. Це дозволить налаштувати дистанційне керування та дистанційне технічне обслуговування пристроїв. І це далеко не всі переваги нових моделей.

  • Абсолютно новий дизайн - новий блискучий дизайн та тонша конструкція корпусу ідеально вписуються в сучасний сад. Напівпрозора кришка дозволяє бачити всі елементи керування.
  • Великий кліренс позаду – нові роботи-газонокосарки Robolinho® мають великий дорожній просвіт позаду – 120 мм. Це зменшує ризик застрягання на нерівній місцевості.
  • Потужні колеса – профільовані провідні колеса забезпечують Robolinho® міцне зчеплення навіть на крутих схилах та гарантують оптимальне маневрування навіть на нерівній місцевості.
  • Виявлення перешкод - утрійка із сенсорним керуванням самостійно виявляє та уникає зіткнення з перешкодами на газоні. Саме це повинен мати робот для ефективного та безпечного косіння.
  • Регулювання висоти зрізу - Ви можете легко встановити висоту зрізу від 25 до 55 або 65 мм (залежно від моделі) одним натисканням кнопки на панелі керування на РК-дисплеї.
  • Простий доступ до програми inTOUCH - проскануйте QR-код на мітці продукту внизу Robolinho® та автоматично підключіть його до програми inTOUCH.

Крім того, всі моделі Robolinho 2023 здатні працювати в проходах шириною від 60 см і працюють з ледь чутним рівнем шуму в 60 дБ(A). Завдяки профільованим провідним колесам із високим протектором роботи-газонокосарки справляються зі схилами з кутом нахилу від 30% до 45% - залежно від моделі.

Нові режими роботи роботів-газонокосарок Robolinho

На додаток до стильного оновленого дизайну, нові моделі роботів-газонокосарок оснащені корисними функціями та можливостями.

Режим косіння проходів Narrow Passage Mode можна використовувати для більш ефективного скошування трав у вузьких ділянках саду. Ця корисна функція дозволяє підстригати траву у важкодоступних місцях, у вузьких переходах із садової частини на задній двір, проходах чи інших подібних місцях. Активувавши режим косіння проходів, робот-газонокосарка Robolinho® може ефективно переміщатися такими ділянками, які інакше неможливо обробити належним чином.

Опція паркування Off Pitch Parking поза газоном дозволяє розмістити зарядну станцію за межами зони косіння. З її допомогою ви можете встановити базову станцію не тільки на газоні, а й поза зоною косіння, а також дозволити роботу Robolinho® заїжджати на зарядну станцію або виїжджати з неї з різних положень.

Комплект Quick Homing Kit для швидкого повернення на базу додатково встановлюється в обмежувальний кабель. Цей набір розміщують на основній петлі обмежувального кабелю з використанням роз'ємів, що додаються. У місці приєднання модуля для швидкого повернення Quick Homing Kit, робот залишає кабель, повертає праворуч і рухається газоном на базу.

У такому разі роботу не потрібно повністю проходити всю петлю кабелю, коли він закінчив роботу. Переваги такого рішення: менше слідів на газоні, швидше за еталонний пробіг і, що важливо, зниження витрат на електроенергію.

Комплект Quick Homing Kit підходить до всіх робіт нової лінійки, а також сумісний із Robolinho третього покоління – моделі 300, 500, 700, 1150, 1200, 2000.

Про наявність у продажу додаткового комплекту Quick Homing Kit, а також роботів-газонокосарок Robolinho 350 W, 550 W, 520 W, 822 W та 1423 W з нової лінійки можна дізнатися за телефонами (098) 346-92-92, (095) 34 -92-92.