Останнім часом, після появи у продажу газонокосарки робота Husqvarna AM 405X, ми почали отримувати дуже багато питань від потенційних покупців: обидві газонокосарки розраховані на площу до 6 соток, а різниця в ціні досить відчутна. То в чому різниця і чи є сенс переплачувати?

У цьому огляді ми дамо відповіді на всі ваші запитання.

Почнемо з того, що газонокосарка-робот Husqvarna Automower 405X – це модель 2022 року розробки, тобто. досить нова. Вона створена на платформі 305 моделі, але має кілька суттєвих відмінностей.

Газонокосарка Husqvarna 405X відноситься до преміальної серії X-line, яка включає світлодіодні фари, додаток Automower Connect, систему GPS-навігації. Але це не все.

Також у серії X-line є FOTA (прошивка бездротової мережі), тому у вас завжди будуть останні оновлення програмного додатка. А ось газонокосарку Husqvarna Automower 305 доведеться оновлювати, залучаючи дилера

Роботизована газонокосарка Хускварна 405X має у своєму арсеналі технологію Husqvarna AIM (Automower® Intelligent Mapping), яка за допомогою вбудованого GPS та датчиків газонокосарки-робота створює віртуальну карту газону, а також ретельно контролює інтелектуальну роботу косарки.

Віртуальна карта відображається у програмі Automower Connect, як і обмежувальні та напрямні дроти. Завдяки технології AIM ви можете використовувати програму для створення робочих зон з різною висотою скошування та розкладами або зон очікування для індивідуального керування зонами.

Ви можете контролювати свою газонокосарку в режимі реального часу через Automower Connect!

Automower Connect

Насолоджуйтесь зручністю повного керування зі свого смартфона за допомогою цієї програми. Ви можете керувати газонокосаркою-роботом Husqvarna і контролювати її, так що вам більше не доведеться самому косити газон, щоб завжди отримувати першокласний результат.

Автоматичну газонокосарку Husqvarna Automower 305 також можна оснастити програмою Automower Connect. Але це буде коштувати додаткові гроші (8509 грн на 01.07.23.).

GPS-навігація

Вбудована система GPS доповнює карту саду прикордонними та пошуковими проводами. Газонокосарка-автомат Husqvarna 405 визначає, які частини саду необхідно косити та відповідним чином регулює схему скошування. Це забезпечує оптимальне покриття газону та відмінний результат косіння.

Геозона

Визначивши зону GeoFence для вашої газонокосарки через програму Automower Connect, ви отримуватимете повідомлення на свій телефон, якщо ваша газонокосарка переміщається за межі цієї попередньо визначеної області. Зведіть до мінімуму ризик крадіжки та завжди знайте, де знаходиться ваша газонокосарка.

Електричне регулювання висоти скошування

Висота косіння швидко регулюється за допомогою електричного регулювальника висоти, доступ до якого легко отримати з головного меню. Робот газонокосарка Husqvarna Automower 305 на відміну від 405Х має ручне регулювання висоти косіння.

Контроль балансу

Для безшумної та безперебійної роботи газонокосарка Husqvarna 405X автоматично визначає дисбаланс у різальній системі, який може бути викликаний відсутніми, злиплими або пошкодженими ножами.

Система TargetHeight

Для покращення якості газону TargetHeight автоматично знижує висоту стрижки з MAX до певної висоти протягом 10 днів.

Це були основні відмінності між цими двома моделями. У таблиці ми представили порівняння функцій даних газонокосарок роботів.

Функції

Husqvarna Automower 405X

Husqvarna Automower 305

Automower Connect
Зональне керування Automower
GPS-навігація
Технологія Husqvarna AIM
Розумні з'єднання IFTTT
GPS захист від крадіжки
Automower® X-Line
TargetHeight для покращення якості газону
FOTA - прошивка по повітрю
Режим відновлення
GeoFence
Автоматичний прохід
Електричне регулювання висоти косіння
Контроль балансу
Спіральне косіння
Систематичне косіння проходів
Погодний таймер
Захист від морозу
Три віддалені стартові точки
Тиха робота

Якщо у вас все ще залишилися питання – телефонуйте (098) 346-92-92, (095) 346-92-92 і ми завжди дамо відповіді!