Гарний газон потребує регулярного косіння. Частота залежить від регіону, швидкості зростання трави навесні та восени. Залежно від розміру вашого газону час скошування може тривати кілька годин. Саме з цієї причини ця робота часто сприймається як рутина. Щоб полегшити вашу роботу, шведська компанія Husqvarna випускає нову лінійку роботів-газонокосарок для приватних користувачів Automower NERA. На відміну від попередніх моделей, NERA більш автономна та ефективна.

Husqvarna Nera – перша газонокосарка-робот без обмежувального кабелю для приватних користувачів.

Husqvarna запускає свій перший робот-газонокосарку без провідного керування для приватних осіб. Нова лінійка під назвою NERA сумісна із супутниковою навігаційною системою EPOS, яка дозволяє користувачеві створювати віртуальні межі за допомогою смартфона. Це забезпечує універсальність при виборі місця, часу і висоти косіння. Для ще більш ефективної роботи автоматичних газонокосарок, серія NERA здатна з більшою легкістю долати складний ландшафт і схили та уникати перешкод на газоні.

Husqvarna Automower NERA доступна в трьох різних моделях, які можуть косити газони площею від 2200 до 5000 м².

Husqvarna Automower NERA: автономна, ефективна та проста у використанні газонокосарка-робот.

Понад 25 років тому Husqvarna випустила першу у світі газонокосарку-робот і назавжди змінила галузь газонокосарок. З новою газонокосаркою Husqvarna Automower NERA розпочалася нова ера догляду за газоном. Нарешті, фізичні обмежувальні кабелі можуть бути замінені супутниковою навігаційною системою Husqvarna EPOS. Для роботи газонокосарка повинна комплектуватися сполучним комплектом, що продається окремо як аксесуар.

EPOS від Husqvarna – це перевірена технологія, запущена у професійний сегмент два роки тому. Газонокосарка Husqvarna NERA Automower може працювати з точністю до 2-3 см і обробляти пересічену місцевість та схили з ухилом до 50%.

Газонокосарки-роботи NERA 320, 430X і 450X - три моделі для будь-яких газонів

Серія NERA представлена трьома моделями, всі з яких сумісні з бездротовою технологією. Газонокосарки-роботи Husqvarna NERA 430X і NERA 450X можуть косити газони площею від 3200 м² до 5000 м² відповідно, а газонокосарка-робот NERA 320 оптимальна для газонів площею до 2200 м².

Обидві косарки серії 400 X-Line оснащені функцією сканування об'єктів на основі технології радіолокації. Це дозволяє газонокосарці виявляти предмети повсякденного побуту, такі як іграшки та садові інструменти і уникати зіткнення з ними. Завдяки цій технології більше не потрібно завжди утримувати газон у порядку та скорочується кількість несвоєчасних зупинок робота.

Усі моделі легко адаптуються до умов місцевості, що допомагає зберегти стан газону. Цих роботів можна легко помити садовим шлангом.

Інноваційні та практичні функції для додаткової зручності

Газонокосарки-роботи Husqvarna Automower NERA 320, 430X та 450X дозволяють налаштовувати режим косіння газону в режимі 24/7 зі смартфона за допомогою Automower Zone Control, створюючи декілька робочих зон та тимчасових заборонених зон. У них є новий джойстик Automower для інтуїтивно зрозумілого та складного керування за рахунок інтеграції екрану з оптимальною роздільною здатністю.

З цими моделями ви отримаєте вигоду від систематичного косіння вузьких проходів для отримання відмінних результатів стрижки скрізь, автоматичного керування проходами, точкової стрижки, спіральної стрижки та електричного регулювання висоти стрижки. TargetHeight автоматично знижує висоту стрижки з максимальної до встановленої висоти протягом 10 днів для покращення якості газону.

За допомогою програми Automower Connect користувач може автоматично оновлювати програмне забезпечення бездротової мережі, щоб активувати нові функції та оновлення.

Ці роботизовані газонокосарки оснащені погодним таймером, який регулює час роботи в залежності від швидкості зростання газону, що дозволяє газонокосарці максимально збільшити час скошування під час пікового росту трави.

У сонячну або суху погоду або ближче до кінця сезону газонокосарка витрачатиме менше часу на косіння, зменшуючи знос газону та газонокосарки.

Газонокосарки Husqvarna Automower NERA 320, 430X та 450X автоматично переривають програму скошування у разі заморозків, що допомагає захистити газон.

Параметри Husqvarna Automower NERA 320 Husqvarna Automower NERA 430X Husqvarna Automower NERA 450X
   
Тип акумулятора Li-ion Li-ion Li-ion
Ємність акумулятора 5.0 Ач 5.0 Ач 7.5 Ач
Рекомендована площа до 2200 м² до 3200 м² до 5000 м²
Ширина косіння 24 см 24 см 24 см
Висота косіння 20 - 60 мм 20 - 60 мм 20 - 60 мм
Максимальний схил 50% 50% 50%
Зв'язок Bluetooth, Wi-Fi Bluetooth, стільниковий зв'язок, Wi-Fi Bluetooth, стільниковий зв'язок, Wi-Fi
Керуючий додаток Automower Connect Automower Connect Automower Connect
Час заряджання 75 хв 45 хв 40 хв
Час косіння 180 хв 140 хв 195 хв
Рівеь захисту IPX5 IPX5 IPX5
Потужність звуку 56 дБ 56 дБ 56 дБ
Габарити (ДхШхВ) 75x54x28 см 75x54x28 см 75x54x28 см
Вага 12,8 кг 14,6 кг 15,0 кг
Функции Бездротове оновлення
Пін код
Сигналізація
Датчик підйому
Датчик нахилу
Інтеграція з розумним будинком
Бездротове оновлення
GPS-відстеження крадіжки
Пін код
Тривога
Датчик підйому
Датчик нахилу
Інтеграція з розумним будинком
Бездротове оновлення
GPS-відстеження крадіжки
Пін код
Тривога
Датчик підйому
Датчик нахилу
Інтеграція з розумним будинком