Газонокосарки-роботи існують вже більше двадцяти років, хоча в нашій країні вони не дуже поширені - не тому, що домовласники вважають за краще доглядати свої газони самостійно, а тому, що на жаль, висока вартість залишається значним бар'єром для багатьох. Навіть моделі середнього класу коштують недешево та висококласна газонокосарка Automower 435X AWD від Husqvarna, безумовно, не є винятком.

Хороша новина полягає в тому, що ви отримаєте те, за що ви заплатили. Це видатна косарка, конструкція якої складається з двох частин, а повний привід забезпечує малий радіус повороту, що дозволяє дістатися будь-якого куточка вашої ділянки. Ця модель здатна автономно косити до 35 соток газону зі складним рельєфом. У косарки не має проблем з навігацією в будь-якій частині ділянки, включаючи спуски і підйоми до 35 градусів.

Automower 435X AWD може працювати 100 хвилин без підзарядки (при необхідності вона автоматично повертається на зарядну базу) і при ширині скошування всього 22 см) знайте, що для стрижки всієї ділянки потрібно більше часу, ніж ви очікуєте. Проте дуже тихо. Husqvarna оцінює рівень шуму всього в 62 дБ і ви можете не чути його роботу через навколишній шум.

Якщо у Вас звичайна рівна ділянка, Ви абсолютно нічого не виграєте від цієї моделі, порівняно з іншими моделями високого класу. Це як їздити на позашляховику шосе, працює, але нічого не виходить!

Але якщо у Вас ділянка з крутими схилами або дуже нерівною місцевістю, Вам сподобається найкраща керованість на території. Знову подумайте, де ви хотіли б, щоб позашляховик їздив.

Дизайн та функціональність

Automower 435X AWD має досить великі розміри (93x55x29 см) та важить 17,5 кг. Гладкий сірий корпус з великими колесами та вузькими світлодіодними фарами надає газонокосарці явно футуристичного вигляду. Її великий розмір також привертає багато уваги.

Роботу-газонокосарці Husqvarna 435X AWD потрібно всього 30 хвилин для заряджання акумулятора, після чого він може працювати близько 100 хвилин.

Ви можете встановити з'єднання Bluetooth з 435X і використовувати Husqvarna Automower Connect на своєму смартфоні, щоб налаштувати параметри. Газонокосарка також має вбудовану систему навігації GPS, яка визначає периметр і напрямні дроти, а потім автоматично прокладає свій маршрут, щоб не витрачати заряд батареї, повторно проходячи ту саму область.

Якщо газонокосарку підняти або перекинути, вона автоматично зупиняє процес косіння та подає гучний сигнал. Якщо злодій все ж таки спробує втекти з ним, GPS відстежить положення косарки і надішле повідомлення про її місцезнаходження на ваш смартфон.

Automower Connect від Husqvarna дає вам повний контроль над газонокосаркою, а також дозволяє легко планувати роботу.

Як і у разі будь-якої газонокосарки, вам необхідно проводити періодичне технічне обслуговування, включаючи очищення зрізаної трави з нижньої сторони деки та заміну ріжучих ножів.

Після першого тижня роботи газон може виглядати не зовсім рівним, але незабаром ваша галявина набуде вигляду килима. І з часом Ви помітите, як більше вільного часу у вас з'явилося.

Програма Husqvarna Automower Connect дуже проста у використанні. Ви можете керувати газонокосаркою віддалено, відправляючи команди запуску, зупинки та паркування; побачити, де вона знаходиться на ділянці і де вона була, налаштувати різні параметри та встановити графік скошування – все в кілька натискань.

Husqvarna також підтримує Amazon Alexa та Google Assistant, і ви можете використовувати аплети IFTTT для підключення до інших пристроїв розумного будинку.

Косилка має функцію «погодного таймера», призначену для налаштування робочого часу залежно від умов зростання трави - менше косити в суху погоду, коли трава росте повільніше. Установки насправді не запускаються погодою. Натомість газонокосарка вимірює опір ріжучої поверхні. Для керування ним на основі реальних погодних умов потрібен аплет IFTTT.

Вам сподобається газонокосарка-робот Husqvarna Automower 435X AWD. Вона заощадить Вам масу часу і ваш газон буде виглядати чудово.

Якщо ви живете на великій ділянці і цінник у 5000 доларів не є перешкодою, Ви зрозумієте, на що здатна газонокосарка Husqvarna Automower 435X AWD - це справжня робоча конячка.

Безкоштовна установка

Коли ви платите такі гроші за газонокосарку, продавець повинен розстелити вам червону доріжку - і наш магазин Automow це робить. Купуйте у нас газонокосарку-робот Husqvarna Automower 435X AWD і Ви отримаєте безкоштовну професійну установку на вашій ділянці!

Ми не рекомендуємо Вам займатися самостійною установкою. Роботи-газонокосарки сильно відрізняються від роботів-пилососів. Вам потрібно буде прокласти під землею обмежувальний дріт, що оточує область, по якій ви хочете, щоб газонокосарка пересувалася, а також напрямний дріт, який проходить через весь ваш газон, щоб направити косарку до заряднї док-станції. Можливо доведеться прокласти кабель по тротуару та під'їзній доріжці, навколо клумб, дерев та чагарників. Якщо ви припуститеся помилки в цьому процесі, газонокосарка не буде працювати так, як потрібно. Крім того, кабель досить дорогий, якщо ви його пошкодите – вам потрібно буде його міняти.

Довірте встановлення газонокосарки-робота професіоналам. Ми маємо досвід, знання та унікальний інструмент, який закопує обмежувальний кабель, що спрощує цей процес.

З технічними характеристиками повнопривідного робота-газонокосарки Husqvarna Automower 435X AWD Ви можете ознайомитись, перейшовши за цим посиланням