Що таке FOTA та як ним користуватися?

Додаток FOTA розшифровується як Firmware Over The Air (Прошивка повітрям) і дозволяє Вам самостійно оновити прошивку (вбудоване ПЗ) газонокосарки-робота Automower. Прошивка завантажується у косарку через мобільну мережу.

Вимоги

 • Модель газонокосарки-робота Husqvarna Automower з підтримкою FOTA
 • Параметр Перевірити наявність нових оновлень мікропрограми має бути включений у Automower Connect (перебуває в розділі «Додатково» > «Мої косарки» > «Відомості про газонокосарку»). У заводських налаштуваннях ця функція увімкнена.

Для моделей газонокосарок Automower, які обмінюються даними з Husqvarna Cloud тільки за допомогою Wi-Fi, зарядна станція має бути розташована в зоні покриття Wi-Fi. Крім того, ми також рекомендуємо використовувати останню версію програми Automower Connect.

Версія прошивки

Якщо у вас є одна з моделей робота Husqvarna Automower, яку можна оновити за допомогою FOTA, ви можете побачити, яку версію прошивки косарка використовує в Automower Connect у розділі «Додатково» > «Мої косарки» > «Відомості про газонокосарку» > «Версія програмного забезпечення».

Завантажити нову прошивку

Пакет прошивки автоматично завантажується безпосередньо в газонокосарку-робот. Коли мікропрограма завантажена, її можна запустити у програмі Automower Connect. Ось деякі подробиці про завантаження прошивки:

 • Газонокосарка перевіряє наявність нової прошивки раз на тиждень.
 • Коли газонокосарка виявить, що доступна нова прошивка, вона почне її завантаження.*
 • Пакети мікропрограм для завантаження включені в мобільну передплату косарки.
 • Під час завантаження газонокосарка залишатиметься на зарядній станції до її завершення.
 • Якщо запланований запуск заплановано під час завантаження, ви побачите повідомлення у Automower® Connect про те, що газонокосарка завантажує прошивку. Коли завантаження буде завершено, косарка розпочне косіння за розкладом.
 • Для завантаження прошивки газонокосарці може знадобитися 1-4 години.

*Для моделей Automower, які обмінюються даними з Husqvarna Cloud тільки за допомогою Wi-Fi, зарядна станція повинна знаходитися в зоні покриття Wi-Fi. Якщо зарядна станція знаходиться в зоні зі слабким сигналом Wi-Fi або без нього, то газонокосарка-робот не зможе завантажувати оновлення. У цьому випадку вам необхідно звернутися до дилера для оновлення газонокосарки.

Встановити нову прошивку

Коли в газонокосарку завантажується новий пакет вбудованого ПЗ, у Automower Connect відображається повідомлення, в якому ви можете вибрати інсталяцію нового вбудованого ПЗ.

Натисніть «Встановити» , щоб розпочати інсталяцію, або «Скасувати» , щоб тимчасово зникнути повідомлення. Ви можете знову знайти варіант установки у розділі «Додатково» > «Мої газонокосарки» > «Відомості про газонокосарку» .

Покрокові інструкції

Зверніть увагу, що після початку встановлення газонокосарка буде відключена від Automower Connect. Він автоматично перепідключиться після завершення оновлення. Процес оновлення зазвичай займає близько п'яти хвилин.

У повідомленні про прошивку торкніться " Встановити " або торкніться " Ще " > " Мої газонокосарки " в меню і виберіть " Відомості про газонокосарку " .
Натисніть Встановити оновлення мікропрограми.

Газонокосарка має бути достатньо заряджена для початку встановлення. Натисніть Припаркувати газонокосарку , щоб поставити газонокосарку на зарядну станцію.

Натисніть «Встановити оновлення мікропрограми», щоб розпочати оновлення.

Оновлення прошивки завершено. Натисніть «Готово» , щоб завершити встановлення.

Статус встановлення

Ви можете стежити за ходом установки у програмі Automower Connect.

Що робити, якщо встановлення не вдалося?

Якщо установка не вдалася, перезапустіть газонокосарку. Повторно підключіться за допомогою Bluetooth і перевірте, яка версія вбудованого програмного забезпечення встановлена в Automower® Connect у розділі «Додатково» > «Мої косарки» > «Відомості про газонокосарку» > «Версія програмного забезпечення» . Якщо встановлена нова версія, то все гаразд. Якщо ні, перезапустіть інсталяцію.

Не соромтеся звертатись до нас, якщо вам потрібна допомога в оновленні прошивки.

Газонокосарки-роботи, що підтримують FOTA

 • Husqvarna Automower 405X
 • Husqvarna Automower 415X
 • Husqvarna Automower 435X AWD
 • Husqvarna Automower 535 AWD
 • Husqvarna Automower 320 NERA
 • Husqvarna Automower 430X NERA
 • Husqvarna Automower 450X NERA
 • Husqvarna Automower Aspire R4