Як працює спіральне косіння від Automower?

Спіральне косіння газонокосарки-робота Husqvarna Automower – це функція, яка використовується для швидкого скошування певної площі. У місцях, де трава особливо висока, газонокосарка-робот переміщається спіраллю назовні від свого положення, щоб косити траву тут максимально швидко і ефективно.

Роботизована газонокосарка Husqvarna зазвичай хаотично переміщається ділянкою, хоча вони мають різні додаткові навігаційні функції, такі як стартові точки на напрямному дроті або допоміжна навігація через GPS.

Спіральне косіння - це особлива функція газонокосарок-роботів, яку при необхідності косарка може виконувати автоматично, але яку можна запустити вручну. В автоматичному режимі газонокосарка-робот активує спіральний зріз, коли досягає місця, де газон особливо високий, наприклад тому, що там якийсь час не косили. Потім спіральний режим дозволяє косити траву лише у цій галузі.

Automower вимірює висоту трави не за допомогою вбудованої лінійки, а за допомогою опору, що вимірюється на деці косарки. Якщо газону важче косити газон, він робить висновок, що газон не повинен бути вищим, ніж зазвичай.

Як тільки газонокосарка-робот переходить у режим спірального косіння, вона переміщається назовні зі свого поточного положення у формі спіралі і таким чином скошує всю площу, в якій вона знаходиться в даний момент. Ви можете встановити, який режим вона повинна переключитися після завершення роботи.

Коли потрібно налаштовувати функцію спірального косіння?

Ви можете використовувати цю функцію на своєму газоні відразу після встановлення робота на своїй ділянці. Налаштування інтенсивності за промовчанням для цієї функції буде "середнім".

Ви можете встановити інтенсивність спірального косіння, вибравши в налаштуваннях Low, Medium та High. Низький означає, що спіральна стрижка виконується рідше, а висока означає, що спіральна стрижка виконується особливо часто, або що висота газону не повинна бути набагато вищою за середню, щоб використовувати спіральну стрижку.

Звичайно, ви також можете вимкнути режим, якщо ви взагалі не хочете використовувати його. Усі ці параметри можна знайти в меню «Параметри» > «Спіральне кошення». Там ви знайдете пункти меню On/Off та Intensity.

Коли ви повинні відрегулювати налаштування, залежить від того, як часто ви дозволяєте газонокосарці-роботу скошувати газон. Якщо ви послідовні у своєму кошінні, ви можете налаштувати налаштування на низький рівень. Можливо, вам навіть не потрібно буде його активувати.

Якщо графік скошування нечастий або ваша ділянка велика, ідеальним може бути збереження середньої інтенсивності. Ви також повинні залишити налаштування на середньому рівні, якщо ви тільки-но придбали газонокосарку і вона все ще наносить на карту область вашого газону.

Ви, напевно, захочете встановити високу інтенсивність, якщо у вас нерівний газон. Таким чином, коли газонокосарка долатиме невеликі нерівності газону, вона все вирівняє.

Чи знатиме газонокосарка-робот де вона вже косила?

Так як газонокосарка фокусується на злегка зарослих ділянках газону, ви, ймовірно, ставите питанням, чи буде вона косити ті ж ділянки, які вже косила, після того, як спіральне косіння буде завершено.

Перевага газонокосарки Husqvarna Automower полягає не лише у спіральній стрижці. Однією із багатьох чудових особливостей є використання GPS. Завдяки цьому газонокосарка знатиме, які місця на газоні були скошені, а які ще ні. Вона також використовує GPS для складання карти вашого газону та запам'ятовує її, тому газонокосарка-робот матиме віртуальний кордон.

Які переваги та недоліки спірального косіння?

Переваги

  • Найбільшою перевагою спіральної стрижки є те, що з її допомогою можна швидко відновити ділянки в саду, які з якоїсь причини якийсь час не косили і тому занадто довгі або нерівні, до потрібної висоти. У випадковому режимі газонокосарці-роботу потрібно багато часу, щоб скосити все в дуже конкретній області, де газон занадто довгий.
  • Ще однією перевагою цього є те, що косарка-робот заощаджує час та енергію, оскільки її можна використовувати для скошування надто довгих ділянок, що автоматично скорочує загальний час, необхідний для скошування робочої зони.
  • Також у поєднанні з GPS-навігацією чудово підходить спіральне косіння. Роботизована газонокосарка з GPS відображає внутрішню карту та запам'ятовує, коли та де вона востаннє косила. Якщо вона виявить, що деякий час не косила в певній області, вона може під'їхати до цієї області і швидко скосити грубу її частину в спіральному режимі.
  • Ще однією перевагою є те, що за допомогою цієї функції ви можете компенсувати великі відмінності у зростанні вашого газону. Наприклад, якщо більша частина вашого газону росте повільно через те, що знаходиться в тіні, ви можете відрегулювати частоту скошування відповідно до зростання вашого газону, що повільно зростає. Газонокосарка Automower, як і раніше, буде добре косити ваш газон, що швидко росте, тому що вона автоматично застосовує спіральне різання.

Недоліки

  • Однією із проблем може бути досить висока висота трави, якщо газон не косили тривалий час. Звичайно, ця проблема не виникає безпосередньо через спіральний режим. Тим не менш, у вас може виникнути спокуса нечасто підстригати певні ділянки, а потім швидко доглядати їх у спіральному режимі. Це призводить до досить високої трави на газоні. Не варто забувати, що газонокосарка-робот працює в режимі мульчування - зрізані травинки не збираються, а залишаються на газоні, щоб перегнити і повернутися на газон як поживні речовини.
  • Функція може активуватися, коли вона не потрібна - трава не обов'язково має бути дуже високою або жорсткою, щоб газонокосарка почала косити по спіралі. Косарка може і, ймовірно, робитиме це і з травою середньої висоти. Хоча це може не здатися проблемою, це означає, що газонокосарка може почати косити по спіралі, коли в цьому немає потреби. Навіть якщо різниця у висоті трави на різних ділянках газону ледь помітна, газонокосарка все одно може косити по спіралі. Це буде спіральна стрижка без жодної причини, замість просто косити весь газон. Ви можете вручну використовувати функцію різання по спіралі, щоб уникнути цього.
  • Випадкові «кола на полях» - це найімовірніше інопланетяни. Ймовірно, ви не зіткнетеся з цією проблемою, але через деякий час ви могли помітити, що спіральна стрижка може призвести до того, що газон виглядатиме як кола на полях - або створіть свою атмосферу, або зміните налаштування. Вам вирішувати.

Спіральне косіння – ваша гарантія абсолютно рівного газону!

Кошення газону має бути простим. Але простота залишає місце для невеликої помилки. Завдяки спіральній стрижці ви більше не пропустите зарослі ділянки на газоні.