Супутникова технологія EPOS: що таке і як вона працює?

EPOS означає операційну систему точного позиціонування. Це революційна технологія, призначена для професійних моделей газонокосарок-роботів Husqvarna Automower.

Дана супутникова технологія дозволяє роботизованим косаркам працювати у віртуальних межах, за винятком необхідності у прокладанні обмежувальних проводів. Ця нова система призначена для значного підвищення універсальності для використання професійних газонокосарок-роботів на зелених насадженнях.

Як це працює?

Система EPOS складається із трьох основних частин:

  •      Газонокосарка-робот
  •      Зарядна станція
  •      Приймальна станція

Косарка, оснащена системою Husqvarna EPOS, зв'язується з базовою станцією через радіосигнал і супутник. Цей супутниковий зв'язок дозволяє створювати віртуальні межі косіння. Це робить його простим та гнучким рішенням.

Дана система відмінно підходить для футбольних полів, полів для гольфу, міських парків, корпоративної нерухомості та всіх інших місць, які мають справу зі змінними обставинами та потребами. Крім того, відсутність фізичних обмежувальних проводів означає безпроблемну аерацію, розпушування та ремонт газону.

Ось основні причини, чому технологія точного позиціонування операційної системи така крута, і чому ця нова технологія має таке велике значення.

Немає більше розривів обмежувальних кабелів – відсутність фізичних обмежувальних проводів виключає їх обриви. Це чудово підходить для людей, яким необхідно аерувати або скарифікувати без ризику пошкодження установки.

Гнучке керування територією – легко керуйте площею скошування у цифровому вигляді. Це включає можливість встановлення часових зон перебування (створення цифрових зон, які легко активуються і деактивуються). Запрограмуйте газонокосарку на нові області, навіть проходячи твердими поверхнями, такими як тротуари, не витрачаючи час і заряд батареї на скошування доріжок.

 І, нарешті, ви легко зможете змінити установку, тому що області скошування визначаються дистанційним керуванням через смартфон. Віртуальний кордон можна легко редагувати з екрана смартфона.

Точне управління територією – одна газонокосарка-робот Husqvarna Automower може косити окремі ділянки з різними налаштуваннями висоти та різними графіками.

Більш довгі межі та більші ділянки – відсутність проводів по периметру означає щось інше: необмежену довжину кордону. Це дозволяє створювати складніші установки всіх мислимих форм і розмірів!

Дистанційне керування зі смартфону - AppDrive дозволить вам керувати газонокосаркою-роботом у Automower Connect. Леза косарки відключені під час використання appDrive, але працюють за межами області установки.

Бездротове оновлення програмного забезпечення - завжди отримуйте нове програмне забезпечення, навіть не замислюючись про це.

Husqvarna EPOS - це відносно нова технологія і має обмеження.

Дерева та будівлі - ваша газонокосарка робот має обмінюватися даними з базовою станцією. Це необхідне її нормального функціонування. Однак, якщо поблизу багато дерев та будівель, у вас можуть виникнути перешкоди, які можуть заважати проходженню сигналу.

А скільки з нас у дворах не мають ні дерев, ні перешкод?

Супутникові сигнали можуть бути слабкими - при використанні EPOS супутниковий сигнал змінюється залежно від розташування, часу, сезону та погоди. Таким чином, ви повинні перевірити рівень сигналу у вашому районі, перш ніж інвестувати в газонокосарку із системою EPOS.

І хоча провід по периметру не має особливого інтересу, вам потрібна газонокосарка-робот з надійними межами.

Де найкраще працюватиме технологія EPOS?

На жаль, список тих, хто є ідеальними кандидатами на EPOS, невеликий.

Щоб бути серед них у вас повинен бути відкритий простір з невеликою кількістю дерев і хороший супутниковий сигнал.

Якщо ви не потрапляєте до цієї категорії, не переживайте. Технології постійно розвиваються та покращуються. І EPOS у тому числі.