Husqvarna Automower 415X - друга за продуктивністю газонокосарка-робот у преміальній, 400-х сотій серії роботів Husqvarna. Рекомендований розмір газону становить 1500 кв.м. і вона є частиною нової платформи Husqvarna, захищеної від вологи (IPX5).

Робот-газонокосарка Husqvarna Automower 415X явно менша за свого старшого брата Automower 430X. У той час як газонокосарки Automower стандартної серії, такі як 310 Mark II та 315 Mark II, ідентичні один одному, за винятком того, що призначені для газонів різної площі, газонокосарки Automower 415X та Automower 430X досить різні.

Дизайн газонокосарки

Газонокосарка-робот Husqvarna Automower 415X

Дивлячись на Automower 415X він виглядає компактним, але водночас легким та міцним. Він менший за розміром, ніж 430X, і має захист IPX5, який дозволяє мити його із садового шланга.

Автоматична газонокосарка Husqvarna Automower 415X оснащена світлодіодними фарами, які можна налаштувати в кількох режимах: постійне увімкнення, увімкнення ввечері та вночі або постійне вимикання.

Ця модель має чотири колеса з високим протектором на задніх колесах. Два передні колеса - це менші за розміром опорні колеса.

Automower 415X має велику червону кнопку зупинки зверху корпусу. Ця кнопка також відкриває люк, що закриває 2,8" монохромний дисплей і кнопки для навігації за інтерфейсом користувача. Ручки для регулювання висоти стрижки немає, так як висота має функцію електричного регулювання за допомогою програми в смартфоні.

Біля дисплея є кнопка вимикання живлення, призначена для використання при проведенні робіт з технічного обслуговування або його зберігання в міжсезоння.

Під газонокосаркою-роботом знаходиться ножовий диск із трьома ножами-лезами. Вони ховаються під накладкою та видно їх лише при обертанні диска.

Газонокосарка Husqvarna Automower 415X оснащена програмою Automower Connect із сім-картою, так що ви можете керувати своїм роботом з будь-якої точки світу.

Після встановлення на ділянці, коли всі роз'єми підключені, ви просто встановлюєте газонокосарку-робот на зарядну станцію, запускаєте її і вводите пін-код. Тепер у вас є можливість або розпочати косіння негайно, або запрограмувати його за розкладом. Для цього потрібно завантажити програму Husqvarna Automower Connect, створити обліковий запис та підключити робота до цього облікового запису.

Відмінною рисою Husqvarna є те, що ви можете мати кілька облікових записів для однієї і тієї ж газонокосарки-робота. Таким чином, якщо ви і ваші сусіди ділите 415X, у вас може бути один обліковий запис зі своїм паролем.

У програмі ви просто натискаєте розклад і створюєте часові інтервали для різних днів тижня. У вас може бути кілька слотів з різними часовими інтервалами та кількома днями, прив'язаними до кожного слота.

В області налаштувань програми ви можете відповідним чином налаштувати установку, наприклад, змінити відстань, на яку вона повинна проходити за обмежувальний провід (залежить від того, наскільки сильно ви хочете зрізати краї) і яку висоту зрізу вона повинна мати. Якщо це початок сезону, ви можете встановити цільову висоту, після чого газонокосарка почне скошування з більшої висоти скошування і поступово знижуватиме її протягом наступних тижнів, поки не досягне цільового значення.

Також можна включити опцію GPS - штучний інтелект і газонокосарка працюють разом, щоб визначити віддалені ділянки та переконатися, що кожна частина газону стрижеться досить часто. Але оскільки тепер доступна функція AIM, ви також можете створювати різні зони на карті (докладніше про це трохи нижче), або ви можете просто використовувати стартові точки, щоб відправити робота прямо у віддалену частину газону на певний відсоток. стартів.

Ви можете зробити ті ж самі налаштування за допомогою дисплея. Він має відмінну читабельність та зручний інтерфейс. Але в додатку це все робити набагато зручніше, до того ж ви отримуватимете через нього віддалені оновлення програмного забезпечення.

Газонокосарка-робот Husqvarna Automower 415X

Прохідність та продуктивність

Husqvarna Automower 415X відмінно працює на більшості газонів, без проблем скошує схили в межах рекомендованого максимального кута – штучний інтелект та прохідність – це те, що дійсно відрізняє Husqvarna від багатьох її конкурентів.

Якщо у вас досить складний газон – вам необхідна надійна газонокосарка-робот – це вона.

Якщо з якоїсь причини робот застряг він зупиняється, відправляє вам push-повідомлення та переходить у стан збереження заряду батареї. Тому коли ви знайдете його, ви можете легко запустити його, натиснувши кнопку Старт і він продовжить сеанс косіння з того місця, де він закінчився.

Ще одна річ, яка справді важлива – це тиха робота. Ця газонокосарка-робот одна з найпомітніших як щодо розміру, так і щодо того, наскільки тихо вона рухається і косить.

Рекомендований розмір газону до 1500 кв. Час косіння становить 50 хвилин, потім він заряджає акумулятор протягом 55 хвилині покидає станцію, щоб знову косити, поки він все ще перебуває у запланованому часовому інтервалі.

Напрямний провід економить багато часу, коли газонокосарка-робот повертається на зарядку, оскільки їй не потрібно об'їжджати весь газон, перш ніж вона прибуде на зарядну станцію.

Щоб зробити цю газонокосарку-робот ще ефективнішою, ви повинні будете пограти із зонами інтелектуального картографування.

Програмування та функції

Automower 415X підключається до вашого мобільного телефону і хоча дисплей і інтерфейс самого робота дуже прості у використанні, вам захочеться завантажити програму і використовувати його завжди. Чому? Тому що всі функції та налаштування доступні через програму і ви також отримуєте push-сповіщення, якщо хтось украв вашого робота або якщо відбувається щось ще, про що вам потрібно знати.

Можливість підключення також означає, що ви можете керувати цією газонокосаркою-роботом зі свого розумного динаміка або Apple Watch. Він навіть підтримує IFTTT, тому ви можете включити його до розширеної установки розумного будинку - якщо хочете.

Функція спірального косіння - якщо газонокосарка-робот виявить нескошені ділянки з травою певної висоти, вона здійснить круговий рух і продовжить це коло для кожного кола - так само, як це роблять деякі роботи-пилососи. Ви можете встановити інтенсивність цієї функції. Налаштування інтенсивності визначає, наскільки високою має бути трава, щоб активувати цю функцію.

Automower 415X поставляються із зручною функцією, яка називається інтелектуальним картографуванням. Це абсолютно нова функція, коли газонокосарка-робот аналізує ваш газон за допомогою GPS і даних вимірювань, а потім зберігає його карту. Ви можете використовувати цю карту для створення різних зон, і кожна зона може мати свій індивідуальний графік та висоту скошування. Це означає, що у вас може бути одна зона, яка тимчасово взагалі не коситься, а інші області скошуються більш менш часто.

При цьому функціональність AIM є величезним плюсом. Газонокосарка-робот має різні графіки та висоту стрижки для наших двох зон і ідеально дотримується цих налаштувань. Функціонал AIM простий у використанні.

Крім функції AIM, можна також запрограмувати до трьох різних початкових точок. Оскільки газонокосарка-робот поставляється з опорою для направляючого дроту, ви можете точно налаштувати свою установку так, щоб робот протягом певного відсотка часу переміщався направляючим дротом у віддалену область і починав косити там, а не поряд зі станцією.

Іншими цікавими функціями є датчик замерзання і таймер погоди, коли робот відкладає запуск, якщо відчуває мороз або збирається дощ.

Існують такі налаштування, як відстань, яку ви хочете, щоб робот проїхав по обмежувальному дроту, перш ніж розвернутися, що важливо, оскільки ви також хочете, щоб краї були скошені. На жаль, немає опції обрізки кромки, але функція «проїхати повз дроти» все одно скосить край, так що це не проблема.

Як бачите, є багато корисних функцій, які стануть у нагоді домовласнику, який знаходить подібні речі захоплюючими. Але вони також роблять робота менш схильним до застрягання, більш функціональним - плюс вам рідко доводиться щось міняти в установці і більшість насроек можна зробити через програму.

Газонокосарка-робот Husqvarna Automower 415X

Висновок

Husqvarna Automower 415X - чудова покупка. Налаштування просте, як завжди, а програма є одним з кращих додатків для газонокосарок-роботів на ринку. Є багато чудових функцій! Робот має преміальну якість складання, дуже тихо косить, міцний, витривалий та довговічний. Вартість знаходиться в преміальному діапазоні, але якщо ви прискіпливі до свого газону, це найкращий варіант преміум-класу.

Кого зацікавить: домовласники з газоном середнього чи великого розміру, які шукають газонокосарку-робот, що економить час, з відмінною прохідністю та великим набором функцій.