За допомогою технології Husqvarna Automower Intelligent Mapping (AIM) ви можете створити індивідуальну віртуальну карту свого двору з гнучким управлінням зонами.

Ця розширена віртуальна карта дозволяє вам адаптувати стрижку вашого газону, бачити напрямні та обмежувальні дроти, а також переглядати розташування вашої газонокосарки в реальному часі.

Зональний контроль: персоналізуйте свій газон з повним контролем та гнучкістю

Безперешкодно підтримуйте унікальні переваги газону за допомогою зонального контролю. Технологія AIM дозволяє легко створювати та віртуально контролювати зони у програмі Automower Connect – без необхідності налаштовувати існуючу установку.

Визначайте та називайте різні робочі зони, а також налаштовуйте такі параметри, як розклад та висоту стрижки, щоб оптимізувати продуктивність вашого двору – і все це з вашого мобільного пристрою.

  • Висока точність - технологія AIM створює віртуальну карту вашого газону за допомогою бортових датчиків GPS, забезпечуючи високу точність при перегляді напрямних проводів, обмежувального дроту та положення косарок на віртуальній карті.
  • Створюйте заборонені зони - технологія AIM дозволяє налаштувати газон відповідно до потреб вашого двору, що змінюються. Наприклад, уникайте певних ділянок з міркувань біорізноманіття, уникайте ділянок із недавно посіяною травою або просто адаптуйте стрижку відповідно до своїх уподобань.
  • Створення та керування робочими зонами - технологія AIM дозволяє вам точно визначати та створювати робочі зони, дозволяючи Automower® діяти відповідно до налаштувань зони, таких як різний час стрижки та висота.

Які моделі газонокосарок-роботів Husqvarna Automower можуть використовувати AIM?

Функція інтелектуального створення картки Automower (технологія AIM) доступна на наступних моделях: 405X, 415X, 320 NERA, 430X NERA, 450X NERA, 435X AWD, 535 AWD.

Технологія AIM доступна лише для вказаних вище моделей, оскільки вони мають датчики та системні можливості, необхідні для увімкнення технології AIM.

Як створити віртуальну карту для роботизованої газонокосарки Husqvarna Automower.

Технологія AIM у функціонованій газонокосарці Automower дозволяє за допомогою GPS та інших вбудованих датчиків створити віртуальну карту вашого газону під назвою My lawn (Мій газон). Ця розширена віртуальна карта дозволяє бачити напрямні та граничні дроти, а також місце розташування вашої косарки в реальному часі та зарядній станції. Якщо модель вашої косарки Automower підтримує функцію управління зонами з технологією AIM, розклад косіння газону також можна налаштувати, використовуючи зони безпеки та налаштовані робочі зони.

Вимоги

  • Косарка, що підтримує AIM
  • Остання версія вбудованого програмного забезпечення газонокосарки. Доступно для завантаження та встановлення за допомогою FOTA.
  • Остання версія програми Automower® Connect. Доступна в App Store або Google Play.

Як створити віртуальну карту вашого газону

Після завершення встановлення роботизованої газонокосарки Automower просто створіть розклад та почніть роботу. Тепер газонокосарка почне косити газон за розкладом, збираючи дані для віртуальної картки під час роботи. Технологія AIM оновлюється на газонокосарці автоматично. Після оновлення газонокосарка почне відображати ваш газон. Картування може тривати до двох тижнів; в цей час газонокосарка буде використовувати GPS та датчики для точного відображення вашого газону.

Як тільки буде зібрано достатньо даних, Automower Connect повідомить вас про завершення процесу. Віртуальна карта вашого саду, створена AIM Technology, тепер буде доступна до функцій картки програми Automower Connect. Ви можете отримати доступ до інформації в режимі реального часу через програму, дозволяючи створювати заборонені зони, налаштовувати робочі зони та багато іншого.

Для досягнення найкращого результату виконайте такі інструкції.

  • Налаштуйте графік так, щоб у період створення карти газонокосарка працювала якнайбільше.
  • У період створення картки приберіть з газону тимчасові перешкоди, такі як вуличні меблі та іграшки.
  • Якщо ви вимкнули GPS-навігацію, рекомендується увімкнути її. Це можна зробити у програмі Automower® Connect (Виберіть More (Додатково) > Settings (Налаштування) > Installation (Установка) > Lawn Coverage (Площа обробки газону)) або на дисплеї косарки (Installation (Установка) > Lawn Coverage (Площа обробки газону))).

Як дізнатися, що віртуальна карта створена

Карта буде готова приблизно за 1–2 тижні. Скільки часу це займе, залежить від графіка косіння та розміру вашого газону. Коли нова карта буде готова, ви отримаєте сповіщення в нижній навігаційній панелі на інформаційній панелі в Automower® Connect.

Як використовувати віртуальну картку

Коли віртуальна картка буде готова, на екрані перегляду картки можна переглядати напрямні та граничні дроти вашої системи, а також розташування вашої косарки та зарядної станції в режимі реального часу.

Торкніться піктограми налаштувань, щоб увімкнути або вимкнути Movement path (Шлях руху), Geofence radius (Радіус геозони) та Satellite view (Вигляд із супутника).

Управління зонами з технологією AIM

Якщо газонокосарка підтримує функцію управління зонами, ви можете почати створювати робочі зони, щоб косарка стригла частину вашого газону за окремим розкладом або з іншою висотою, або створювати зони безпеки, щоб газонокосарка не заїжджала на певні ділянки газону. Якщо хочете, можете залишити косарку працювати за звичайним графіком, як і раніше, без будь-яких змін.

Зверніть увагу, що графік та налаштування функції My lawn (Мій газон) застосовуються до всього газону. Коли газонокосарка працює за графіком My lawn (Мій газон), вона коситиме траву на всіх створених вами робочих ділянках. Однак вона ніколи не увійде до активної зони безпеки.

Технологія AIM та додаткові зони

Віртуальна карта My Lawn (Мій газон), створена за допомогою технології AIM, не відображає жодних додаткових зон і не може використовуватися для створення робочих ділянок або зон безпеки у додаткових зонах. Вам все одно потрібно вручну перемістити косарку у додаткову зону.

При створенні карти газону можна перемістити газонокосарку в додаткову зону, якщо це необхідно, і це не призведе до переривання процесу картографування.

Як оновити віртуальну картку

При внесенні змін до газону або встановлення газонокосарки Automower® або якщо картка з якоїсь причини неповна або не відповідає вашому газону, ви можете створити нову віртуальну картку. Якщо віртуальна карта, створена за допомогою технології AIM, неповна, ваша роботизована газонокосарка Automower® все одно буде слідувати кордону та підстригати весь газон, працюючи за розкладом My Lawn (Мій газон). Однак, ви не можете створювати робочі або неробочі зони на ділянках, не включених до віртуальної карти.

Що станеться з віртуальною картою, якщо я зроблю скидання заводських налаштувань?

У разі скидання налаштувань роботизованої газонокосарки до заводських значень віртуальну картку (Мій газон) буде видалено. Усі створені робочі зони або зони безпеки також будуть видалені.

Що таке робоча зона та як її створити?

Завдяки технології AIM для робочих зон, з яких складається ваш газон, можна створити окремі графіки та самостійно призначити висоту скошування.

Графік та висота скошування, встановлені для робочої зони, застосовуються тільки до неї і тільки коли косарка працює відповідно до графіка робочої зони.

Як створити робочу зону за допомогою технології AIM

  • У Automower Connect виберіть Map (Карта).
  • Натисніть плюс (+), щоб створити новий об'єкт на карті.
  • Виберіть Add work area (Додати робочу зону).
  • Переміщуйте точки, щоб охопити потрібну область на карті. Ви можете змінити розташування будь-якої точки, знову натиснувши на неї.
  • Вкажіть назву області.
  • Встановіть графік та висоту скошування.

Для досягнення найкращого результату виконайте такі інструкції.

  • Переконайтеся, що робоча зона містить якомога більше орієнтирів, таких як дерева, острови, довгі ділянки граничних та напрямних дротів. Це допоможе косарці переміщатися в робочу зону та з неї.
  • Через точність технології AIM рекомендується розміщувати межу робочої зони за межами газону (не менше 1,5 м), щоб косарка могла косити траву безпосередньо біля обмежувального кабелю. Косарка ніколи не перетне його.

Корисна інформація

  • Якщо в робочій зоні є активна зона безпеки, косарка не увійде до неї.
  • Якщо ви хочете, щоб косарка працювала лише відповідно до налаштувань робочої зони, видаліть графік у розділі My lawn (Мій газон).
  • Якщо ви створюєте дві суміжні робочі зони, накладіть їх одна на одну, щоб забезпечити скошування трави в області на межі робочої зони.
  • Якщо дві робочі зони охоплюють ту саму ділянку газону, газонокосарка коситиме його під час обробки обох робочих зон.
  • Якщо графіки обох робочих зон збігаються, газонокосарка віддасть перевагу ділянці, що косилася раніше.

Що таке зона безпеки та як її створити?

Використовуючи технологію AIM у своїй роботизованій газонокосарці Automower®, ви можете створювати на газоні зони безпеки, куди косарка не заїжджатиме, наприклад, якщо у вас є ділянка з нещодавно посіяною травою або красивими весняними квітами. Зону безпеки можна активувати чи деактивувати, але не планувати. За бажанням його можна перейменувати.

Зону безпеки можна створити практично у будь-якому місці газону навіть усередині робочої зони. Виняток становлять тільки місце розташування зарядної станції, оскільки вона перешкоджатиме роботі косарки, а також місця прокладки напрямного дроту, оскільки це завадить косарці рухатися за напрямним дротом до зарядної станції та від неї.

Створення зони безпеки за допомогою технології AIM

  • У Automower® Connect виберіть Map (Карта).
  • Натисніть піктограму плюс (+), щоб створити новий об'єкт на карті.
  • Виберіть Add stay-out zone (Додати зону безпеки).
  • Розставте маршрутні точки, щоб охопити потрібну ділянку на карті. Розташування будь-якої точки можна змінити, знову натиснувши на неї. Щоб перемістити всю зону, торкніться її та, утримуючи палець, перетягніть її в потрібне положення.
  • Перейменуйте зону.
  • Використовуйте повзунок для активації або деактивації зони.

Рекомендації щодо зон безпеки

  • Помістіть всередину зони безпеки якнайдовші ділянки граничного дроту. Це допоможе косарці орієнтуватися навколо зони.
  • Ніколи не використовуйте зону безпеки, створену за допомогою технології AIM, щоб запобігти виїзду косарки в басейн або на вулицю.
  • Завжди відгороджуйте такі ділянки, використовуючи граничний дріт та бар'єр заввишки не менше 15 см.
  • Зона безпеки не повинна поширюватися на зарядну станцію, оскільки це перешкоджатиме роботі косарки.
  • Зона безпеки не повинна бути розташована для прокладання напрямного дроту. Коли косарка досягне зони безпеки, вона зупиниться та розгорнеться, що може завадити їй повернутися на зарядну станцію.
  • Зона безпеки не повинна перекривати прохід, якщо ви хочете, щоб косарка проїжджала ним.